Kādu labu mangu lasiet?

Šis ir ok, rudenī būs arī uz ekrāniem.

Japānā… Te tu vari tikai zekus dabūt. :joy:

1 Like

Noooooo… :kowai:

1 Like

2 Likes

:no:

1 Like
1 Like

heall yeah man.
pats jau pasen iesāku lasīt, funny af un tas art style nice. … ar jauki ka tiks ar izlaista oficiāli fiziskā veidā angliski.

1 Like

@Jua that last Tsubaki chapter very nice :smirk:

Bija vēlme šo lasīt, jo art style likās interesants un gan jau arī stāsts. Laigan ar laiku sāka likties ka būs garlaicīgs slice of life. Tāpēc nespēju pieķerties, bet šorīt izlasīju pirmo sējumu un ir nice. Tomēr notiek un notiksies kas vairāk, nevis tik slice of life, jo nu tai ar tomēr nav slice of life taga xd

1 Like

Ou deam vēl nelasīju bet jāiečeko :smirk:

nē nu ok, tas čapters nav jau nekāds woow, bet tas ko tajā var ieraudzīt :smirk::drooling_face: ;D

1 Like

@Jua Tev arī ir tā, ka pētot mangas pamani vienu otru kas ir kaut cik interesanta, tad palasi un turpini tālāk un tālāk skatīt, ne visu baigi lasot, bet tā pārskatot ar aci un tik šo to palasot un saproti kas tur notiek, un tad attopies ka esi pāršķirstījusi kādus 20 chapterus ;d un nolem ka lasīsi vēlāk visu no jauna normāli, bet tā arī nepieķeries un aizmirsti ;d ?

1 Like

Oi… neatgādini nemaz :D mani tagad māc vainas apziņa par tām mangām neskatoties uz to ka nākamajā dienā es atkal iesāku lasīt kaut kādas jaunas mangas/manhwas :D

1 Like
1 Like

Man tas nebija bieži, bet tagad kaut kā vairāk sanāca, telefonā vairāki tabi ar mangām un vienā teksta failā saglabāti linki ;d, bet pārsvarā nez kāpēc kaut kādas ecchi mangas pārsvarā xd vienā reizē arī tas bija ar domestic girlfriend mangu.

1 Like

Welcome to the club :D izņemot to ecchi daļu :D

1 Like

Iespējams otra daļa, kas tā mazāk, bet tomēr laikam ir kādas psiholoģiskās. maybe. ;d
pašam baigi jau netīk tas ecchi, bet nez kāpēc tās vienas otras sanāca kā ecchi xd

Tagad jau visur liek to ecchi vairāk vai mazāk o.o

1 Like

laikam jau, jo viens otrs liekas ka vēru beigās pat būt gandrīz vai hentai, tik maskē ar ecchi xd ecchi with big nudity ;d or even with more some stuff :smirk: ;d

1 Like

Vai ne? :D

1 Like