Kādu labu mangu lasiet?

1 Like

AHAhAHAHAhaHA XD

2 Likes

i read it all, vismaz tik cik pieejams pagaidām.
What should i do now? there is no point in life anymore :sob:
it was so cute and sweet and funny. Lika pat nobirdināt prieka/smieklu asaras.
what now :< !?!?!?

Atrast kaut ko līdzīgu :D

like what ;d?
pirms tam jau es pats esmu šīs lasījis, tik jāpaturpina un jānobeidz.
Shirogane no Nina / Silver Nina
Chichi to Hige-Gorilla to Watashi / Dad, the Beard Gorilla and I
Vari ko ieteikt? (tikai ne Barakamon un Usagi Drop, jo es par tām jau zinu)

Azumanga Daihoh (vai kāds tur bija viņai nosaukums), Mitsuboshi Colors (lai gan sākumā bija mīlīgi lasīt beigās apnika), Shinryaku! Ika Musume (neesmu lasījusi laikam doma tā pati ;?)

1 Like

Azumanga Daihoh veidotājs ir tas pats kas Yotsubas ;D tad jau ar varētu būt nice, bet tik AD ir 4 paneļ manga, toties Yotsuba! vienkārša manga.
hmm, kaut kā neliekas ka Squid Girl būs kas baigi līdzīgs.
Bet nu paldies :3

1 Like

Viss iet uz maratonu xd

Nesen uzdūros šai mangai. Viena no retajām romance mangām, kas man actually patīk

Domestic na Kanojo - mangu portālos pamanīju jau sen, kad sāka pirmo reiz tulkot. Uzmetu aci, neinteresēja. Pēc kāda laika ar manīju ka sāk izlaist oficiāli angliski fiziskā veidā, bet tāpat neinteresēja.
Bet tad tika minēts, ka būs anime adaptācija un tad šeit sākās runas par to un arī tas ka pat Divnieks piemin ka viņam patika vai kas, tad nu ar uzmetu aci.
Pārgāju pāri vairākām nodaļām, vabūt pie 30 vai vairāk tiku, bet visu kārtīgi nelasīju, bet sapratu kas notiek, un jāsaka, ka ir nice.

Tad nu varbūt ar kaut kad drīz pats uzsākšu to lasīt.


Vidusskolnieces, literatūras klubs, grāmatas ar erotisku pieskaņu :smirk: . Tas sāk šīm meitenēm vairāk par šo to domāt reāli. Jaunas neizprotamas jūtas.
Pašlaik tik tā sākums, bet gan jau tālāk mangā arī attiecības un drāma.

Es neatceros vai šo manīju mangu adresēs vai tik MAL kā mākslinieces Nao Emoto nākošo mangu.
(Nao Emoto bija māksliniece vienai man tīkamai mangai “Soredemo Boku wa Kimi ga Suki / Forget Me Not”)
(Bet arī šai mangai ir cits stāsta autors nekā tai man tīkamajai mangai)
Tik neatceros vai toreiz nebija nekas tulkots vai arī sākums mani neieinteresēja.
Bet vakar manīju traileri, ka šai mangai būs animes adaptācija, bet es nezināju kas tā par mangu, man tik ieinteresēja animes vizuālais. Uzmeklējot info tad nu ar sapratu ka tā tur manga un ka to zīmēja tā tur māksliniece.

Tad nu ar šodien izlēmu izlasīt tik cik pieejams. Diemžēl tik 10 chapteri vien ir pieejami.
Sākumā es biju piesaistīts art style dēļ, bet tomēr arī stāsts un tēli man iepatikās.
Nav nekāds ecchi, nav nekādas izvirtības un pārspīlējumi, arī drāma nav nekāda lielā, viss pagaidām tīkami mierīgi un sabalansēti. Tik šādi tādi pārpratumi kas izraisa tās emocijas. Gan jau tālāk un tālāk sāksies drāmas un pārējais.

Cerams ka līdz animes iznākšanai manga tiks pārtulkota dikti daudz.
Bet vēl vairāk ceru ka reāli kāda kompānija paņems šo mangu un izlaidīs fiziski angliskā viedā.

p.s.
Tas tur animes trailers.

cerams ka anime būs tīkama un laba.

p.s. un arī ceru ar ka Soredemo Boku wa Kimi ga Suki / Forget Me Not kaut kad saņems tīkamu animes adaptāciju.

Ja tu atmeti ar roku sākumos nedomāju, ka tev patiks pāris vietas,kas būs tālāk, neteikšu neko precīzi,es varu maldīties.
Mana gadījumā mani ievilka uzreiz, pat redzot anime, ka ir tas pats sākumos, un es vnk vairs apstāties nevarēju, izlasīju 130+ chapterus svētdien un šodien pabeigšu palika 4 chapteri, tad būs jāgaida katru nedēļu :(

Es atmetu, jo mani vienkārši tobrīd laikam negribējās lasīt ko romantisku, drāmu utt.
un arī art style laikam likās vienkāršs nepiesaistošs. Un toreiz es tik kādam 1-2 chapteriem uzmetu aci.
Bet kad izšķirstīju tās 30 vai 40 chapterus, mazāk vairāk lasot nelasot, sapratu ka būs kas interesants. Man tik slinkums bija sākt visu no sākuma lasīt kārtīgi ;d
Bet ir doma ka varētu iesākt, cerams ka atkal slinkums neuzmetīsies uz tās ;d

Pirms 1-2 gadiem uzgāju šo. Tad vēl bija tik pirmais jeb piektais chapters.
Man tas patika. Es tam dotu 10/10.
Bet tad uzgāju ka ir arī 4 chapteru oneshots zem vārda “Golden Times”. Tie ar bija okey, bet ne tik tīkami. Bet beigās izrādās ka tie arī ir ielikti kā pirmie 4 chapteri šai mangai.
Pēc ilgāka laika manīju beidzot jaunus chapterus, bet tik bišk metu aci, jo arī daudzās adresēs pāris lapas tika izņemtas, jo pārāk pikantas.

Bet nu tagad pēdējās dienās esmu saņēmies un sācis lasīt visu no jauna.
it’s trash xd if you know what kinda trash i mean :smirk: Naked boobs all over the place. xd
Bet nu nav nekāds hentai, tikai ļoti pamatīgs ecchi.

Ir savi tīkami chapteri un savi netīkami. Sākumā varbūt liekas nice, bet tālāk var manīt ka ir okey vai average.

Bet nu drīz ar animei jābūt. Ja animi cenzēs tad no tās gan nebūs dižas jēgas.

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSS!!!

Manga kuru šeit pieminēju pirms kāda pusmēneša “Araburu Kisetsu no Otome-domo yo / O Maidens in Your Savage Season” tiks publicēta oficiāli angliski. Digitāli pieejama jau un aprīļa beigās varēs iegādāties fiziskā veidā :relaxed::relaxed:

From creator of Fire Punch comes new manga Chainsaw Man.

Laigan ir viens otrs savs stulbums, tomēr pagaidām liekas labāka un jēdzīgāka nekā Fire Punch.