Kādu labu mangu lasiet?

https://myanimelist.net/manga/15165/Lets☆Lagoon

“Redzot cover bildi, nosaukumu un ecchi tag jūs iespējams nodomāsiet, ka manga varēt būt par skolēnu brīvdienām pludmalē ar humoristiskiem un nedaudz pervie notikumiem … Bet NĒ! Mēģinot neko neizspoilot, viss sākas pludmalē uz vientuļas salas, galvenie tēli pamesti gaidot palīdzību, bet pēc pāris nodaļām, mindblow - stāsts ievirzās nedaudz apmēram uz seriāla “Lost” veidu. Tāpēc es tiešām iesaku šo mangu”

To es gribēju teikt pēc tā, ko vakar vakarā izlasīju … bet šodien turpinot, kaut kas nav kā vajag un vairs manga neliekas tik iespaidīga. Laikam vajadzēja paturpināt vakar vēl, kamēr vēl bija milzīgā aizrautība ar šo, tad šis tas neliktos tā nedaudz ehhh tagad. Un laikam nevajadzēja tagad lasīt, esot nogurušam.

Bet tomēr iesaku iemest aci, vizuāli manga arī ir ļoti patīkama.


@Jua man bija doma iegādāties Kuzu no Honkai volume 1, bet tomēr pārdomāju, jāpabeidz ar citām iesāktajām ;0.

Pareizi arī darīji :smiley: ja vēlies vari aplūkot mangu Otoyomonagatari… (liela iepēja ka nosaukumā ir kļūda :D) jo manga pati par sevi ir skaista un es pati kādu, kādu, kādu dienu vēlos viņu iegādāties :smiley:

Jūs labo kungs esat mani ieintriģējis.

1 Like

Tikai ne to! :smiley:

Uuuu… vai tad tiešām viņa ir tik slikta? :smiley: ja jau viņa dabūja arī anime adapdāciju :smiley:

Visi tēli uzvedas idiotiski (nav neviena tēla, kam just līdzi) un drāma tiek kulta drāmas pēc. Tagad anime adaptācijas dod visādiem…

Deammm… un es cerēju ka vēlāk kļūs labāk :disappointed_relieved: izrādās ka nē

Kuroshitsuji

2 Likes

From Maid to Mother

2 Likes

Shuuen no Elysion

5 Likes

A post was merged into an existing topic: Web komiksi

Mademoiselle Butterfly

3 Likes

Miracle Gift

2 Likes

ak Berserk…kad sapriecājies, ka stāsts beidzot tika uz priekšu, tu saproti, ka tas atrada jaunu peļķi kurā slīkt @________@

Naruto
http://raie.carbonbeauty.net/donations/himitsu/books/Naruto%2001/naruto03.jpg
Jo kapēc gan nē.

1 Like

Brīva diena, Vecgada vakars tuvojas - jāsāk lasīt vecas lietas - starp Btooom! un Gantz priekšroku došu Btooom! jo mazāk nodaļu - jau ar nepacietību gaidu tikšanu pāri animes ekranizētajām nodaļām @_@

1 Like

Bet Gantz ir baigi detalizētāks un unteresanāks Q.Q

1 Like

Kas Tev pret Btooom!? Man rīt darbs - es gribu šodien gribu pēc iespējas vairāk finišam pietuvoties :smiley: un cik mana atmiņa par animi neviļ, man abi stāsti liekas vienlīdz interesanti, tā ka Gantz var pagaidīt, jo, man šķiet, tur būs vairāk jāpiedomā par to, ko lasu?

Es nezinu kas man nepatīk tur bet dodu priekšroku Gantz jo viņa mani vairāk interesēja :D

Welp… Btoom! it is :D

1 Like

Nesen izdomāju, ka beidzot derētu pabeigt lasīt Gantz, tā nu, kamēr gaidu februāri, lēnu garu lasu.

1 Like