Kādu labu mangu lasiet?

fairy 499 bija tiešām laba. Diezvai viņu atgriezīs.

Gajeel atgriezās, varbūt viņa izveidosies no viņa asinīm vēlāk.

3 Likes

cerams. bet nu, katrā animē kādam janomirst.

The gamer iznāca. Jee.

I KNEW IT PLOT ARMOR

1 Like

Marvelous Melmo

Beidzot viņu arī parādīja Q.Q

1 Like

Un kāds ir šī brīnišķā darba nosaukums?

1 Like

korejiešu? kas tas ir?

Oho :o Sen nebiju lasijusi ;__;
Būs ko darīt šonakt :smiley:

Girls of the wilds :grin:

2 Likes

Powerpuff-Girls-Re-imagined

Pameklēju un bišk izlasīju, tāds šizo gabals :sweat_smile:

1 Like

Vai ne? XD Ar Dievu bērnība XD

1 Like

Shibito no Koe o Kiku ga Yoi

2 Likes

Lasu uz PC kad iznāk jauna nodaļa.


Their Story / Tamen De Gushi - Laigan MAL ir rakstīts tikai 1 sējums jeb 9 nodaļas, tomēr ir daudz daudz vairāk. Vienu nodaļu var izlasīt 30sec-1min laikā ;D, bet tomēr forši un jauki.


Fire Punch - Manga sākās forši un daudzsološi, bet pa vidam palika pārāk slimi un pretīgi (vismaz man) un tad pa visam garlaicīgi aizgāja, bet tagad kādas 2-3 pēdējās nodaļas atkal paliek interesantas. Bet es ceru ka manga iet uz beigām.

Genocidal Organ / Gyakusatsu Kikan - Šai diemžēl nav jaunas nodaļas jau vienu otru mēnesi :confused:


Lejuplādēju un lasu uz telefona.
Viena otra ir tika iesākta lasīt, bet pēc kāda sējuma tiek iepauzēta jo iesāku citu, bet tad atkal, cita tiek iepauzēta, jo paturpinu citu iesākto ;0







Lasu fiziskās kopijas.
Diemžēl tā pašvaki ir ar fiziskajām grāmatām, īsti nav vēlmes vairs pacelt viņas un palasīt esot mājās :|, bet nu palēnām palēnām jau tiek lasītas.


Gangsta. - tiko beidzot atsāku lasīt. Jau kādu mēnesi plauktā stāvēja Volume 7.
Volume 6 un bišk pirms tā, vienkārši mindblowing, such a plot twists :open_mouth:
Un Manga ir daudz reiz labāka nekā anime. (diemžēl anime bija avarege).


Livingstone - lieliska manga. Esmu pavērojis, ka daudzi Youtuberi, kuri lasa mangas, veido pickup video, šo ir palaiduši garām, diemžēl. Ir tikai 4 sējumi un pašlaik tik 3. Un pietam šīs mangas māksliniece ir tā pati kas veidoja “Deadman Wonderland”


Anomal - Weird tales of horror and the bizarre are part of a peculiar vision of the world in this collection of short stories.
Autors: Nukuharu. Angliskais izdevējs: Gen Manga. - šī ir indie manga. Pirms tam pasūtīju indie mangu “Kamen” un tā bija lieliska, bet šī diemžēl ir ļoti garlaicīga :confused:


Gaidu kad cena nokritīsies, lai var nopirkt volume 7 un lasīt tālāk.


Biju iesācis lasīt šīs, bet iepauzēju, jo man nebija pārējo grāmatu, bet man jau katrai ir pa 2 papildus grāmatām, tomēr es esmu nolēmis vēl iepauzēt kamēr sakrāšu vēl pārējās, vai vismaz nedaudz vairāk.



Ir vēl dažas citas primās grāmatas citām sērijām, bet es tās iesākšu vēlāk, kad sakrāšu vairākus sējumus.


Edit: Piemirsās. Nu šī jau ir angliska novele un laigan esmu iepauzējis, jo esmu aizrāvies ar mangām, bet tomēr.

Jam - https://www.darkhorse.com/Books/18-937/JAM-novel
http://i.imgur.com/gMbZwAa.jpg

3 Likes

Tik daudz informācijas. :open_mouth:

Senrei

Musuko ga Kawaikute Shikataganai Mazoku no Hahaoya

Martyr’s Rebellion