Kādu labu mangu lasiet?

Stravaganza

http://img.bato.to/forums/uploads/240871e9bfc811fd7f220a6b53ac99ae.jpg

3 Likes

Pirmajaa briidii domaaju, ka kaut kaada Claymore hentai parodija. :smiley: :smiley: :smiley:

Nezinu pat, kam šis varētu būt līdzīgs. Tāds fantasy world building + ecchi.

Queen’s Blade…

Tas jau tikai ecchi :smiley: Stravaganza ir samērā interesanta galvenā sižeta līnija. Neliela līdzība ar Attack on Titan, jo cilvēki dzīvo sienu ieskautās pilsētās, kuras apdraud visāda veida fantasy monstri.

Queen’s Blade ir peedeejais meesls. -.- Esmu divreiz meeginaajis skatiities, bet kaut kaa tas borderline hentai nepiesaistiija. Pat, kad eechi man bija topaa.[quote=“Arnissan, post:946, topic:385”]
Neliela līdzība ar Attack on Titan
[/quote]

Es ceru, ka uzsvars ir uz “neliela”, jo Big Naked Men Attack bija peedeejais meesls, kas iesaakaas labi, bet turpinaajaas kaa LNT vakara zinjas.

Sižets pavisam citādāks. Līdzība beidzas ar pilsētām ap kurām apbūvētas mūra sienas un monstriem aiz tām. Paši monstri ir ieturēti tīrā fantasy garā - lizardmen, giants, huge beasts, etc.

  1. nodaļa… deammm… man patīk :smiley: Un nedaudz skumīgi Q.Q
1 Like

Yea, man arī uzsita pa sirds stīgām. Sakarīgs ievads.

1 Like

Deammm… tagad lasu un nevaru beigt lasīt pagaidām ir tik interesanti it īpaši tagad ar ko tās Wumbas ir nomirušas :smiley:

1 Like

1 Like

Bibi

Shuukan Shounen Girl

3 Likes

Kochou no Yumeji

2 Likes

Kingyo no Fun

1 Like

Bokura no Kiseki
http://img.bato.to/forums/uploads/75d2d70957dc2b7c4a8716cadd782f9b.jpg

Ir vērts lasīt? o.o Jo kad es lasīju aprakstu man bija tāds mmm… nope :smiley:

Fantasy viduslaiku galma intrigas no pagātnes(?) tiek pārceltas uz mūsdienu japāņu vidusskolu caur reinkarnāciju + some magic action. Manga izceļas ar to, ka ne tikai viens tēls atsauc pagātnes(?) atmiņas, bet to dara visi tā gada skolēni, secīgi stāstā piedalās ļoti daudz tēlu. Man patīk, bet vēl nekur tālu neesmu ticis.

Walk Wit Me: Last Part - otrā daļa, interesants pagrieziens un labs nobeigums.

Hmmmm… varbūt kādreiz vajadzētu pamēģināt :smiley: