Kādu labu mangu lasiet?

Aahhh… es vēl neesmu sākusi lasīt I Am a Hero :smiley: būs laikam beidzot jāsāk :smiley:

Ir vērts lasīt, pieejamas arī diezgan daudz tulkotas nodaļas. Skaisti uzzīmēts, aizraujoši sarakstīts, tonis ir izteikti reālistisks un depresīvs - apokalipse nav jautra, bet tā ir visnotaļ interesanta.

Suijin no Ikenie

2 Likes

Tas ūdens dievs ir tāds kretīns…

2 Likes

Es tev pilnībā piekrītu… :triumph: Bet tā meitene ar puiku tomēr bija malači :yum: Tagad ir tikai jāgaida nākamie chapteri :smiley:

Kaut kā jūtu, ka meitēnu ciematā daudz apcels un viņa pati aizdosies atpakaļ (varbūt ar nolūku mēģināt atgriezties 21.gs) vai atkal tiks iemesta pie ūdens kretīna un tad tas dievs brīnumainā kartā iegūs empātiju. Alternatīvi dievs redzēs, kā meiteni apceļ ciematā, un pats viņu paņems atpakaļ. Kā nekā mangas nosaukums ir Bride of the Water God.

Nu būtu dīvaini ka viņu neapceltu ciematā, bet tāpat es lieku lielas cerības uz to zēnu, ka viņš viņu aizstāvēs kļūs stiprāks u.t.t. Un ja tā padomā pie velna to ūdens Dievu… citi dievi vismaz pamanīja ka meitene mirst no bada. Bet viņš kā muļķis tikai vēroja un vēl pat atņēma viņai balsi. Bet meitene arī ir malacis… man patīk viņas personība :smiley:

1 Like

3 Likes

Prison Princess

Tales of Mimia Hime

Tas čalis tikko piedzimdēja bērnu ?

Nē nē nē… tā čaļa sieva :smiley: Nomainīšu bildi :smiley:

Kekkon Yubiwa Monogatari

2 Likes

Complex Age

1 Like

Sižets sasteigts - lec no vienas arkas uz nākamo bez tēlu izaugsmes. Tāds generic harēms vien sanācis. Žēl, jo māksla tiešām laba un samērā atšķirīga.

1 Like


Asobi Asobase

Kingyozaka Noboru

1 Like