Kādu labu mangu lasiet?

Tak izlasi 1-2ch un izlem. Jēga klausīties ko citi saka.

1 Like

jega no tava komentara ?

1 Like

Ahujrl. Palasi un izlem vai tev patīk. Vai tu tiešām esi tik atkarīgs no citu viedokļiem?

un jega rakstit recenzijas aprakstus u.t.t.
ja jau var visu pats izdarit…
ja tev nav ko atbildet uz jautajumu ka tikai patiekt ej pats lasi…nav kinda lame vispar atbildet kadam?
Pie tam pats tu uzbazies ar savu viedokli te pat sadala bisku augstaak…

taka izlemj kas ar tevi iisti ir…

Divi pateisk ka patīk, divi ka nepatīk. Ko iesāksi?

Kas tur lame, tas ir tas pats kas ar mūziku, filmu, spēlēm. Labēk pašam ir iečekot ne uzklausīt mixed viedokļus. Pavisam vienkārši. Nesaprotu par ko tev dibensāpe uzradās.

Viņa lasa daudz, ieteicu kur vēl var pameklēt labus underground darbus.

1 Like

ka tu neatbildi uz tiesu jautajumu :)

protams ka dibens saap es gribu vnk nolikt kluci a tur nekas ara nenak, vieni pirdieni… :smiley:

P.S.Analogija taveja :D

Uzraksti vēlreiz savu tiešo jautājumu, atbildēšu.

:heart_eyes:

2 Likes

Pēc 4 mēnešiem godam izlasīju Steel Ball Run :smile:.

Es zinu, ka no manis teiciens, cik labs ir Jojo nav nekas īpašs, bet šī daļa bija TIEŠĀM izcila… Araki tiešām uzlabojis savas zīmēšanas un rakstīšanas spējas līdz pilnībai. Varoņi ir trīdimensionāli un pievilcīgi. No šakuma man gan doma, ka šis ir paralēlais visums (nav saistīts ar iepriekšējām daļām) nepatika, bet pie tā ātri pierod. Jaunais galvenais varonis - Johnny Joestar - ir invalīds ar smagu bērnību un abšaubāmu morāli, uz beigām jau lasītājam jāsāk domāt, kurš tad īsti ir labais varonis, un kurš sliktais? Šis tiešām bija īsts, aizraujošs un sāpīgs piedzīvojums.

Tldr: labākā Jojo daļa līdz šim, 10/10.

1 Like

Alisa of the Silver Hair

1 Like

Princess Ai

2 Likes

Esmu izlasījis pirmo sējumu. Tālāko gan bija slinkums neklēt internetā.

2 Likes

Jap ar mani bija tieši tāpat… bet šodien es nolēmu ka vajag izlasīt :smiley:
http://kissmanga.com/Manga/Princess-Ai

2 Likes

Summer Wars

3 Likes

Inferno (RuRu)


Gaitou Alice

Tenkuu Shinpan

Baito saki wa aku no shiki

2 Likes

2 Likes

@Arnissan vai kurš te teica, kur labāk mangu lasīt, varat vēlreiz atkārtot? :smiley:

Pfft, hahahaaha! Beidzot! :D

2 Likes
1 Like