Kādu dāvanu var uztaisīt?

Čau!
Tātad, tā, kā drīz ir Ziemassvētki, jeb kā es saku Ziemīši, ir jādāvina dāvanas. Naudas man nav. Tāpēc es taisīšu tās pati. Lielā problēma ir tāda, ka man nav ideju ko taisīt. Man mājās priekš dāvanām ir :
•Līme, karstā līme
•Papīrs( kartona, baltā, krāsainā)
•Kartons(ir kastes no kuras var droši plēst, griezt utt)
•ir arī plastmasas kastīte
•Tapetes
•Dzija, mulinē diegi
•Krāsas(gošas, ūdenskrāsas, krītiņi, zīmuļi, flomasteri)
•tuša
•Ja vajag varu sadabūt koku.
•utt.
Vai jums ir idejas ko var uztaisīt?
Man ir viena ideja uztaisīt māsai kladi, kuru pašlaik jau taisu.
Bet…ir viens, bet … Man nav citu ideju.
Ja jums ir kādas idejas, varat lūdzu ieteikt?
Lielakā daļa manu draugu kam vēlos taisīt ir Otaku tā, kā ir doma tās dāvanas taisīt Anime stilā, nu, ja precīzāk tad varu uzzīmēt kaut kādus Anime personāžu vai uzrakstīt japāniski kaut ko.
Esmu daudziem prasījusi idejas, bet nevienam nav ideju, jūs, mani Otaku draugi, esat vienīgā cerība. Ja jums ir kaut kāda idejiņa, tad lūdzu izpalīdzat man.
Būšu ļoti pateicīga.

Nu primais, kas man tāds ienāk prātā… amm… kā lai apraksta.

Sakot runājot paņemt dziju (tik jautājums kādā krāsā) paņemt izlaist caur līmi uz uzpūšot balonu teiksim, uz viņa pamata līmēt šo dziju, bet teiksim kaut kāda personāža veidolā vai tml. Ķipa kaut kas tāds:

Tikai krietni kreatīvāks, var pa lielam uztaisīt tādu apjomīgu personāžu kolāžu. Es to darītu tā - uzpūstu balonu vajadzīgajā lielumā, uz viņu pārnestu zīmējumu - kontūras pēc kurām vadīties un tad uz to balstoties līmētu virsū diegu, kuru sākotnēji izlaist cau PVA, iesaku paņemt kādu plastamsas trauciņu, caur kuru izstaisīt simetiski caurumus un caur tiem laist ārā diegu, nebūs tik liela šmuce. Mazliet nāksies pastrādāt, bet rezultāts var labs sanākt. Var piemeisterot klāt apgaismojumu…

Runājot par kladi - var paņemt teiksim baltas papīra loksnes, izmērcēt tās tējā, izžāvēt, visātrāk cepeškrāsnī, tās iztaisnot un sanāks tādas kā vecas gadsmitu lapas un pie pareiza vāka sanāks diezgan labs efekts. Tāda senatnīga “grāmata”.

Ar koku… amm - ja tu varētu dabūt finieri dažādos toņos, pat ja vienā tikai gaišā, teorijā viņu varētu ar krāsām ietonēt un attiecīgi piegriežot izveidot kolāžu. Protams var izgriezt kaut kādu figūriņu… bet darba būs diezgan daudz. Var paņemt vienkāršakos personāžus, teiksim Totoro un aiziet. Pa lielam viņu izgriezt nav grūti - vien uzmanība un pacietība.

Papīrs - ja ir vecas avīzes, tad var kaut ko tjipa paje mašē tehnikā kaut ko sadomāt…

Teiksim to pašu plastmasas kastīti varētu ar kaut ko aplīmēt vai citādi apdarīt.
Tuša - diezgan daudz varianti - pa lielam, ja tu māki labi zīmēt var ar tušu uzzīmēt.


1 Like

well Ali ekspress 1 euro davanas normalas var dabut…
kur dabut 1 euro tas ir vieglaak man liekas neka kaut ko uztasit

nosperts no FB @m1raz
ja tam visam ir jega radit kaut ko tad tas aiznems vairak laika un darba dzeja rokudarbi prieksnasumi u.t.t.

2 Likes

Jā bet ņemot, tagad, kas pa laiku tuvojas utt… dāvanas uz Zmiesvētkiem atnāks ar mazu iespējamību! ņemot vērā, ka tur vēl ir svētki pa vidam… pff ne ātrāk par Janvāri iespējams pat…

kad tur japaniem jaunas gads ? :stuck_out_tongue:

Pofig, kas pie viņiem aliexpress un ātra piegāde ir gandrīz nesavienojamas lietas. Mēnesis stabili jārēķina iekšā un tad nav garantijas. Un pat ja paciņa ielidos pie mums 3 dienas pirms svētkiem, rēķini ka paciņu dabūsi jau vien pēc tiem.

Šeit tieši problēma jau vairāk rodas laika trūkuma ziņā un to, ka pacinu skaits palielinās vairākas reizes, kas dod garantiju, ka tava var nozust tikpat labi!

Liels paldies! Tavas idejas ir ļoti labas. Noteikti ka kko no tā izveidošu! :blush:

Par tušu un krāsām iespējams vari kaut kā tā parotaļāties…

Oho. Būs jāpameiģina :scream: :heart_eyes:

Domāju varētu izdarīt tā, ka randomā, nosacīti, sapilināt krāsas un tad ar alko palīdzību “izbalināt” nepieciešamo formu/siluetu utt.

Klasiskais variants: fancy ziemassvētku kartiņas :D
(Ja taisīsi kartiņas sataisi man ar jo man ir nereāls slinkums bet vajag XD)

2 Likes

Es nevēlos taisīt kartiņas, jo tas ir par prastu. Ķip… Tiem cilvēkiem kam vēlos uzdāvināt tās dāvanas ir pārāk svarīgi priekš manīm. It īpaši tam cilvēkam kas mani iepazīstināja ar Anime.

Uzglezno tad viņu mīļākos anime personāžus o.o

4 Likes