Kāds vēlas intereses pēc samesties uztura aizvietotājam?

tehniski viņas var pagatvot tādā veidā, ka to vielu deva tiek samazināta, bet tas ir tāds čakars, ka jābūt ļoti lielam cūceņu fanam lai to darītu. Like… ir gailes, apšu bekas un barakvikas, kāpēc šitā sarežģit sev dzīvi

1 Like

es nezinu vai uz lv sūta, bet ir dzirdēts par square food: SQUAREAT - About SQUAREAT
vot tas giving me future vibes:

1 Like

Kuru garšu vai garšas vēlies?


Each piece packaged in plastic…
pepeexhausted

kafijas-karameles.
Vai man tikai liekas, bet kopš topika sākuma ir jau paceltas cenas…?

Nē, it kā tas pats.

Cik es redzēju viņu materiālu, izskatās, ka viņi spiež uz vairāku dažādu kvadrātu apēšanu vienā ēdienreizē, nevis uz vienu lielu kasti ar vienu un to pašu. Sanāk viņi lielā mērā pārdot tos pa vienam. Protams, tas tā pat drusku atgādina individuāli iepakotus vistas nagetus vai ko tamlīdzīgu. :D

uzmetu aci, tās izvēlnes viņiem ir kā ir, stum iazņemtus cilvēkus un divu vienādu iepakojumu iegādi, bet ir iespējams smuki sakomplektēt “build your own bundle” sadaļā.

arī liek brīnīties ar ko atšķirās “complete protein” un black edition (vēlāk jau atradu starpību, pirmo reizi redzu vitamīnus norādītus gramos)
image

image

retrospektā vegāniskais complete protein ir izdevīgāks, un pimērotāks, lai iet tas ar Fudge.

Huel referāļu sistēma darbojas uz Vārdu, Uzvārdu nevis kodiem Ja mēs atrodam kādu vietējā pircēja vārdu un uzvārdu, varam dabūt 10 EUR atlaidi. :D