Kāds komūnā apsver lidot uz Miku expo šogad?

Biju apsvēris apmeklēt vienu no koncertiem, bet tagad ar to ka neizmanto hologrammu projekcijas bet to LED ekrānu neēsmu pārliecināts.

OLED ir dārga lieta :sweat_smile:
Esi apsvēris izgatavot pats savu Mikugrammu?

Galīgi neesmu vokaliodos iekšā. Like at all.

1 Like

Bet visā godībā, nedomāju visi brauc skatīties, bet vairāk dalīties fanātismā un nokrauties ar suvenīriem

1 Like

Klausīties jau arī var :D.

Nu, man mūzikas skolotāja 2. klasē parādija Miku, ar to viss sākās lol

Ideja ir amizanta. Vienreiz dzīvē aiziet uz Hatsune Miku koncertu. Šis man jāapsmadzeņo.

2 Likes
  1. Klasē mums liks zīmēt notis un klausīties par to kā viņas draudzenes māsas draudzene bija uz indiju aizbraukusi sevis meklējumos… interesanta tev skolotāja.

Nu es gāju Rīgas Kultūru vidusskolā, tiešām bija kulturāla lol

Kur kas kā?
Labprāt pievienotos piedzīvojumam 🩷

Tas tad laikam bija vai nu pirms vai pēc mana laika, jo mums nekas tāds nebija xD

Nu tas būtu bijis kāds 2009. gads, tikai 2 gadus pēc Miku izlaišanas

Nu ir Eiropas tūre, Londonā, Berlīnē utt, šī gada oktobrī/novembrī. Vairāk info HATSUNE MIKU EXPO 2024 EUROPE

wow, laikam jauna mūzikas skolotāja.

Kad es gāju otrajā klasē tādi Vocaloid nemaz vēl neeksistēja :D Pieļauju arī, kad skolu pabeidzu vēl neeksistēja, vismaz pamatskolu.

@Fantastika kad plāno pirkt biļetes, uzpīkstini. Es tad pievienotos šim piedzīvojumam :)

šis parādījās ieteiktajos… es nekur ne meklēju ne rakstīju par Miku…
image

Angry Its You GIF by Mashed

Parīze jau ir tik pat kā izpirkta. Es domāju Diseldorfa varētu būt laba izvēle, diezgan viegli tikt no Ķelnes lidostas.