Kāds klausās BTS un K-POP kopumā?

Sveiki AnimeForum’ieši, man parādījās jautājums. Cik forumiešu klausās K-POP un grupu BTS?

Kādēļ pēdējos laikos kpop paliek aizvien populārāks? Like why is there even kpop genre in spotify? :D
Vienīgais, ko ļoti, ļoti reti klausos no kpop - blackpink.
https://www.youtube.com/watch?v=LpSH8MrYCfg
blackpink ir arī tās pašas dziesmas JP versijā, which is nice.

1 Like

Tik populārs paliek, jo ir talants, nemoliegsim vēl to ka gan maiteņu grupas gan puišu grupas ir labi dejotāji un viņi ir izskatīgi. Un daudzās dziesmās jaunieši atrod sevi.

Par to gan nevarētu piekrist, bet pārējais kinda jā. :D Par talantu arī īpaši nekas tāds, jpop taču nav ne kripatiņu sliktāks.
To pašu blackpink sāku klausīties, jo Rose. :D
https://data.whicdn.com/images/269663928/original.gif

Don’t worry. Jauna subkultūra. Basicly. Anime-fanu un Comic-geek bērns, kas tāpāt, ka viņa vecāki, savulaik, neprot turēt savas intereses savā un domubiedru lokā, tāpēc uzskata par pienākumu visiem, visur, vienmēr klausīties viņa mūziku un visā iespējamā atribūtikā izrādīt savu piederību subkultūrai. Nekas jauns, nekas vecs, nekas unikāls. ^_^

Potams, ja tas skaitās, tad vienmēr patika un patiks vina populāra k-pop dziesma, kura parādijusies YT platformā 2012. gadā 15. jūlijā - PSY - GANGNAM STYLE. Bez jokiem, patīk paklausīties ik pa brīdim.

Kautgan, ja tā padomā, tad drīzāk nozarojums iet dziļāk. Otrā viļņa anime-fan (mēs) + neformāļi (rokeri, panki, radikālie LGBT u.c. vecrīgas DEPO apmeklētaji) būtu precizāks apraksts tam, kā veidojās šī subkultūra.

2 Likes

man patīk Big Bang un Epik High :slight_smile:

Ir populārs, jo mazgadīgām meitenītēm patīk siekaloties par smukiem aziātiem, kas labi dejo.
Nenosodu, pati ar kko bik paklausos dažkārt, bet principā tāda ir tā core audience

3 Likes

the greatest thing in k-pop - fan edits

jā, tā es sevi nodarbinu un izklaidēju :D

1 Like

Cik nu mazgadgajām… :smiley:
:deal_with_it_like_madmaid: (You know what I mean) :smiley:

2 Likes

Boybendiem principā core audience ir jaunas meitenes, nav šī lieta ekskluzīva tikai Āzijai. They’re easier to pander to.

Manā mūzikas sarakstā ir pāris K-pop dziesmas, taču par īpašu fanu sevi nesauktu. Pārsvarā tāpēc, ka mana dziesmu gaume ir rosols - ļoti samiksēta. Es dziesmas nemeklēju, tās atrod mani. :D

3 Likes

Nu es jau neiteicu, ka visas tādas ir :smile:
Bet actually diezgan daudz no “vecākiem” faniem vairs tik ļoti nefano par kpop

Kā es pētiju weekly @UniConCafe un Baltijas festu notikumu hronoloģiju tie 20+ tomēr pirmie sāka aizrauties ar subkultūru un tikai samērā nesem tīņi sāka aizrauties ar šo.

Dzirdēta ir šī grupa, bet neesu neko klausījies no tās. Mana mūzikas gaume ir diezgan savdabīga.

3 Likes

Ar laiku arī veids, kā fano, mainās. Jaunas meitenes, they’re very excited, they want all of your merch, viņām vecāki izmaksā visu… Kad pašam sava nauda jāsāk menedžēt, tad rodas mēra izjūta. Protams, var jau laika gaitā arī gaume mainīties, bet parasti cilvēki iemācās par kaut ko fanot…chillā, you know? Pašsavaldīšanās.

Ja iet runa tikai par dziesmām Kpop tad klausos ap 100 dziesmām, kaut kur 2 gadus atpakaļ biju pierakstijies youtube diviem Korean music kanāliem viens saucās SMTTOWN un otrs 1theK, tur parasti, kad ieliek kaut ko jaunu un pat var redzēti, kura dziesma ir populāra pēc tās apskatijumiem un laika, kad ielika, tāpē katru nedēļu sanāk pievienot pa 2 jaunām dziesmām no abiem kanāliem, kuras protams iet vairāk pie sirds.
A par izteiktām grupām vai tur dziedātājiem kuri/kuras patīk grūti pateikt daudzi/daudzas patīk.

Es ar k-popam labi, ja kādas 2 dziesmas klausos. Nav tā, ka es viņu specifiski ienīstu, vienkārši kaut kā nav saiknes ar to :thinking:. Lai gan J-popu mazliet vairāk klausos (anime openings… :sweat_smile:)
Nav jau tikai mazas meitenes milzīgas fanes. Pazīstu vienu meiteni, kura tikai k-popu klausās. Tas gan viņu ir ļoti iedvesmojis un viņa zīmē lieliskus attēlus mazliet k-pop stilā :heart_eyes:
Ā jā, un es ar tāpat kā @nyanmarou skatos briesmīgus editus :grin:

3 Likes

Black pink protams

loooti reti Jay Park

same gos for CL

P.S.pat netaisos meklet kada starpiba k-pop,j-pop bts u.t.t.

1 Like

K-pop ir mana otrā dzīves galvenā puse kura man patīk :>

1 Like

Ne ļoti patīk šis mūzikas žanrs. Bet dažreiz klausos kpopa adapcijas