Kādi ir riski pārdodot preci caur PayPal?

Varbūt kāds zina, kur joks var slēpties…

Ja es sūtu preci uz trejdevīto valsti, taču klients apmaksu veic caur paypal? Kur slēpjas joks. Vienkārši PayPal tik labi vairs nepārzinu kā agrāk…

Viņš noteikti var dabūt atpakaļ naudu, ja pārliecinās PayPal, ka nav neko saņēmis. Šādi servisi bieži vien sliecas par labu pircējam nevis pārdevējam. Par tādiem gadījumiem ir dzirdēts.

Nevaru atsaukt atmiņā gadījumus, kuros varētu fiktīvi pārskaitīt naudu - pēc kāda laika transakcija tiktu atcelta.

Sūti atsekojamu paciņu un fotogrāfē visu ko tik vari. Tu vari arī aizsūtīt kādu epastu klientam ar attēliem un informāciju par paciņu. Ja tev trāpījies krāpnieks, tā ir tava labākā cerība tikt cauri sveikā.

Yeah, var refund uztaisīt, kāda noteiktā laika periodā. Tā streameriem twitch, yt daudzi speciāli dara, rather darīja, tgd hz.

Aha… skaidra bilde…

Jo joks tāds, pārdodu planšeti - vairs pēc funkcionāla man viņu nevjag. Pārdodu pa 110-130e, uzraksta kaut kāda persona, sieviete, iespējams, saka, ka maksāšot man 210 uz PP, kad paprasīju uz kurieni sūtīt man bija wtf!! Gala mērķis Nigērija XD un tafd man radās jautājums, kurā vietā sēž lamatas.

Veci, tas 100% ir uzmetiens.

Īstenībā, vai tik CorridorCrew kanālā vienā epizodē šādi te mēģināja apčakarēt vienu čali, kurš pārdeva Xbox. Viņi rādīja, kā strādā šie krāpnieki, bet es vairs īsti neatceros. Varētu būt, ka viņi izmanto kaut kādas kredītkartes, lai pēc tam anulētu maksājumu. Ja es pareizi atceros video, nauda atnāca uz kontu un pēc dažām dienām pazuda.

To es uzreiz jau sapratu! It īpaši, kad tālākajā sarakstē spriežot pēc šķības latviešu valodas, sapratu, ka Google Translate iet palīgā pilnā sparā. XD Bet man bija interesanti, kā caur PP tas tiek realizēts… bet nu skaidrs - vismaz aptuveni, ka PP ir vājais posms pa lielam.

esmu dzirdējusi arī stāstus, ka šādi pat dzīvokļus uz īri čakarē. kolēģei - it kā sieviete piedāvā izīrēt dzīvokli, normāls, cena arī adekvāta. kad gribēja zvanīt lai sarunātu tikšanos - atsūta sms, ka tikai sarakstīties varot. tad lai dzīvokli vispār var apskatīties - jāpārskaita 100 eur. nu tas jau skaidrs, ka krāpnieks, bet ko tik neizdomā. diez kāds uzķeras arī? ;D

Jā ļoti daudzi, tpc arī tādi scam turpinās, ir daudzi, kas nerubī visu to lietu, tā var sīkos scamot un vecākus cilvēkus, jo tie daudz ko nerubī tādās lietās.

Būs jārēķinās ar to, ka info par sūdzību, ja tāds būs, Tu saņemsi PayPalā un ja to neizlasīsi vai palaidīsi garām PayPal automātiskā režīmā strīdu atzīs uzvarētu pircēja pusē. Toties, ja spēj pierādīt, ka esi izsūtījis preci dokumentali/ vizuāli, tad problēmu nebūs. PayPal aizsargās tirgotāju no nelabvēlīga pircējā, tapāt, kā pircēju no nelabvelīga tirgotāja.

Nabaga princis netiks pie planšetes :( XD

6 Likes