Kādas ir jūsu domas par sportu?

Bļā, laikam labi maksā ja pat ziemā rukā.
Noteikti pamēģini, ja kāja atļauj… xD

Priekš mana vecuma, izglītības un pieredzes - yeah. :D
Boksam noteikti netraucēs, ja kaut kad atradīšu mierīgāku darbu, noteikti gribēšu pamēģināt. Zinu, ka man tas patiks. <3

2 Likes

Nenodarbojos un neinteresē, tas ir es neskatos arī nekādas sporta pāraides. Ja pa televizoru skatos ziņas un sākas sporta sadaļa es uzreiz pārslēdzu kanālus vai slēdzu tv ārā vispār.

Man nepatīk volejbols bet patīk florbols (pat ir interesanti skatīties kad citi spēlē) un futbols tikai tad kad pati spēlēju :D

man riebās sports skolās, jo īpaši komandu spēles, nerunāšu par volejbolu, kur es 1 no 100 servēm tik pār lauku dabūju, ughh :D nu jā, galīgi bez muskuļmasas biju,
Augtskolā, paņēmu peldēšanu, tas man patika, ja atskaita visu to līšanu ūdenī, ja tas nebūtu tik piņķerīgi vēl ar vien ietu uz peldbaseinu, bet besīīī tas hlors un slapjums, tdļ tgd vnk eju uz trenažieru telpām, un kačāju muskuļus, vsp lēti, Īrijā ar nelielu stundu ierobežojumu uz 12 mēnešiem pa 365 eiro man abonoments ir ( tā ir apm 1/4 daļa no Īrijas miimālās mēneša algas). Šomēnes jāiet pagarināt otro reizi :)

Mmmm, sports,
Es kādreiz, sen, sen atpakaļ skrēju tā, tāpat vien. Un vieglatlētika man padevās. Tad es beidzu to darīt un tagad es aizelšos uzejot pa trim trepju posmiem.
Vidusskola diezgan iznīcināja manu vēlmi sportot, jo gāju tehnikumā, kurā mācīja topošos ugunsdzēsējus un tur prasības bija diezgan smagas (pat ‘atvieglotās’ priekš ‘meitenēm’) :owocry: man nepadevās un es laikam pusi no trešā kursa vienkārši bastoju.

Pēc kāda laiciņa es noskatījos Haikyuu un tas man iemācīja, kā volejbols vispār jāspēlē. Tā man tas iepatikās :D sporta propaganda nostrādāja. Interesanti ir tas, ka, piemēram, Kurobasu man nemācēja pārdot basketbolu (lai gan esmu garš cilvēks un cilvēkiem šķiet, ka jebkurš cilvēks pāri 1.75 tiek automātiski draftēts basketbolā). Vai man patīk volejbols? Jā. Vai man tas padodas? Ļoti nē. Neesmu komandas spēlētājs :D

Ārpus skolas sporta man patīk riteņbraukšana, badmintons, joprojām skriešana, bet neesmu neko no tā darījusi jau vairākus gadus :owocry:. Grūti būt nemotivētam cilvēkam ar kaulu sāpēm. Bet sports ir laba lieta. Tiešām apsveru atsākšanu :D Bet ne tagad. Vēlāk. Tagad man ir jāapēd kūkas gabals un jāparaud par to, ka līdz tuvākajai publiskā transporta pieturai ir jāiet trīs minūtes.

3 Likes

Try Slam Dunk, tā esot motivējusi jauniešus senāk Japānā baigi pievērsties basketbolam ;d

1 Like

Tā ir vecāka par mani pat :D sasmējos
būs jāpaskatās, kad niezēs nagi pēc sporta animes, paldies

1 Like

kādu brīdi ar jogu nodarbojos, nezinu vai tā skaitās kā baigais sporta veids. šobrīd gribas uz kādu austrumu cīņu iet, bet nevaru atrast normālu vietu, kur kā iesācējs no nulles, bet ar mana vecuma cilvēkiem :owocry:

Es kinda kādu laiku jau vēlos nodarboties ar Kyūdõ, bet bailes ka nesanāks laiku apvienot ar darbu. Un darbā tīri cilāt kastes nav pietiekami liels excersise. + no visiem MyFitness klubiem mani atbaida izvirtuļi kuri uzmācas. Bet gribas kaut ko fizisku darīt. Skolā mēdzu skriet, volejbolu daudz spēlēt. Bet nu nekas no tā nesanāk. Moš ir kāds/a kurš sajēdz ko no fitnesa jomas un ir gatavs kopā iegūt/nodzīt/sakārtot savu ķermeņa masu? Jo ar kādu iet uz zāli vai klubu ir interesantāk un ērtāk.

1 Like

It’s called , Bjj, nu austrumu cīņa tā nav (brazilian jiu jitsu) , bet pamati no parasta jiu jitsu(japan), vecums , man klubā 2 cilvēki 16 gadi pārējie 19+, bet šis sporta veids ir vairāk competition based un ļoti tuvs kontakts ar citu cilvēku, takā daudziem tas var nepatikt.

Vai tu dzīvo Rīgā? Varam iet uz CrossFitu :D

Ye, why not. Dm me for more details!

oh, un kurā vietā tas atrodas? kā viņus sakontaktēt?

Es trenējos Jelgavā ,tākā ir jāpagooglē kur to var darīt rīgā😅

:owocry:

1 Like

Sporta fans baigais neesmu, bet sācis esmu sportot (jānotievē nedaudz :sweat_smile:).

Favorīti ir: Velobraukšana, Slidošana, Slēpošana un Futbols.

1 Like

Sports, kā profesionāls sports man pašam nepatī, bet ja par Sportu runā kā aktīvu atpūtu, tad sign me up. Viss ir atkarīgs no tā ko darīt un kāds ir tā mērķis. Pats pēts būtības esmu slinks un sākotnēji neko negribu darīt, pat iziet vakārā ar čaliem “drisiņas” paspelēt man ir slinkums, bet kad saņemos, tad var visu. Sākot at tradicionālajiem sportiem kā futbols vai basketbols, beidzot ar netik tradicionāliem kā strikebols vai interkross ( bezkontakta Lakross).

Sportot vajag, bet slinkums dara savu :slight_smile:

2 Likes

Nu, nāk pavasaris un siltais laiks, maratons. Šķiet atkal skrienamās botiņas no skapja jāņem ārā. :smile:
Ziemā galīgi nav vēlmes ārpus mājas iet, tāpēc mans sportiskais gars tajā laikā hibernē.

Es joprojām mīlu cilāt zobenus (HEMA ir fantastiska lieta), bet dažu pēdējo nedēļu treniņu kardio, kas iekļauj vidēji 20 minūtes skriešanas man liek pēkšņi saprast, ka man nemaz neriebjas skriet. Kad sanāk iekļūt tajā īstajā skriešanas dzenā, tas pat ir jauki.
Vispār, skolas sports ir visšausmīgākā lieta, kas var notikt ar tavu motivāciju un pašpārliecību jebkurās sportiskās aktivitātēs. Vismaz es tā domāju. Tā jau, kad pārvar slinkumu un sāk redzēt pirmos rezultātus, nav nekādu iemeslu, lai tas nepatiktu.

2 Likes