Kāda tipas izklaides interesē tevi izbraucienos?

Sveiki visiem! Tatad es jau atkal sarunājos ar saviem kaķiem.
Sarunas laikā radās jautājums tieši jums forumiešiem! ^^

Kad Jūs braucat atpūsties, vai kad notiek meetup, kādas ir aktivitātes kuras Jūs vēlētos izbaudīt brauciena laikā?
Tas var būt citā pilsētā, vai vienkārši kādā kafūzi.

Īsāk sakot piedāvāju, Jums iztēloties ideālo braucienu un aktivitātes tajās.

Piemēram: Mans ideālais brauciens ir tur kur var daudz paēst satikt kaķus un sarunas ar citiem cilvēkiem, ar parāk nesarežģītām aktivitātēm, man vel labpatiktos paklaiņot pa pilsētu, uzzināt tās vesturi, tīri aplūkot visus ‘‘Krutos’’ objektus…

#Field trips!

1 Like

Jautri pavadīts laiks :smiley:

Cik-cik primitīvi. :smiley:

E-es centos :smiley:

Patiesībā vienīgais būtiskais moments ir kompānija, parējais jau izriet no šī punkta.

Par mani… man nepatīk izbraucieni… Bet, kad es to daru… es vēlos, lai ir:

• saplānots laiks, bez plāna jūtos zudusi :smiley:

• skaista/s vieta/s ko redzēt jau vien ejot vai rezultātā
Subjektīvi, var arī būt vnk vietas, kas intriģē, piem., tdļ Londonā gribēju nokļūt Harrods, jo esmu dzirdējusi, ka tas skaitās viens sasodīti šiks veikals… :smiley: Lisabonā meklēju wild mākslas iestādes, ko apmeklēt ar cerību, ka būs skaistas, beigās visskaistākais interjers bija mana vīrieša izvēlētajā kara muzejā, lol, love it <3 Un 19. gs. stila koka trepju dēļ iemīlējos sāls raktuvēs kādā Eiropas valstī , žēl, ka neatceros kur, gribētu vēl kādreiz tur nokļūt T_T Un un un, atkal wild Eiropas valstī iekļuvu baznīcā, kas mani pārsteidza un apbūra ar interjeru - baroks ir mīlestība - baroks ir dzīve - baroks ir viss! :smiley: (tur vienīgā gaisma, kas iekļuva ēkā bija no saules staru atveidotām vitrāžām altāra pusē <3 nekad neesmu tik labi izspēlētu baznīcu redzējusi, kurai es ticu, ka viduslaikos(~~~~) bija spēks ietekmēt cilvēkus. Plus vnk savādāka vide mani var fascinēt, piemēram, Lisabonā priecājos, ka varu just cilvēku dažādību (dažādi miesas toņi XD) un tdļ, man šķiet, ka es gribu uz super lielajām pilsētām, redzēt cilvēku masas - kā tas ir būt masā uz ielas @_@

• iereķinātie ēšanas laiki un vietas
Tukšā kūņģī tikai pukoties var T^T Plus, var atrast visādas wild interesantas vietas, kur iekost, piemēram, žēl, ka neatminos precīzāk, bet Dublinā nejaušām nokļuvu kafejnīcā, kura izstaroju fancy britu stilu, kur tējām līdzi deva govs formas trauciņu,kas pildīts ar pienu - es gribu tur atkal nokļūt! T^T tik ļoti lolitām piestāvētu tāda vieta <3 un arī garšīgi ^.^

• baudāma naktsmītne, kas, iespējams, pabaro, noteikti, ļauj atpūsties no dienas pārbagātajiem iespaidiem ^_________^

Kaut kā tā… es neesmu pārliecināta vai sapratu domu un vai pati vsp zinu ko gribu :D:D
//damn… es gribu atrast to vietu nosaukumus @__@ //

1 Like

Woow, fancy. :3

Haotisks, neplānots , spontāns un protams laba kompanija

1 Like

Laba kompānija un vēlams kas aizraujošs vai vismaz nedaudz ekstrēms. Savādāk nejūtos izpildījis kvotu.

Well, man patīk sportiskas aktivitātes. :smiley: Volejbols, basketbols, frisbijs un braukšana ar riteņiem man ļoti ietu pie sirds :smiley: Kā arī patiktu kaut kur pasēdēt un paēst :3

Ēst ir svarīgi visiem :heart:

2 Likes

Keksikam katik paest :smiley:

ļoti

Man tas pats. Ja nav aktivas atputas elementa (ekstreems - vel labaak) liekas ka kkas pietrukst

  • vel kko jaunu ieraudziit/uzzinaat
  • slinki izgulties vakara un uzspelet speles
  • labi paest (logiski)
    Laba kompanija - tas ari skaidrs. Lai gan vienatne man ari reti kad ir garlaicigi =]
1 Like

Vienozīmīgi laba kompānija, viss pārējais otršķirīgs.

2 Likes

wow, man vienīgajai ir diezgan vng par kompāniju @_@

1 Like

Nope :smiley: man arī ir gandrīz vienalga par kompāniju :smiley: jo galvenais ir jautri pavadīts laiks :smiley:

Yeah…aizbrau ceļojumā ar cilvēkiem, kas visu laiku ķīkts vai ārdās…nope, nope.

1 Like

hm… vnrz tādā izbraucienā, kamēr autobusā biju, klausījos mūziku un lasīju grāmatu - tā ka vng kas apkārt :smiley:

Ir momenti, ka nevar ignorēt :smiley: UN ar draugiem, foršiem cilvēkiem jebkas ko darīsi būs fun. Protams ir nozīmīgi ko tieši, bet kompānija to visu uzlabo 100x

1 Like