Kad animes veidotāji saprot ka skatītāji jau izauguši... :)

2023 Oktobrī iznāks "“Pieaugušās PreCure”

image

3 Likes

Atzīšos, ka pat neesmu dzirdējis par nepieaugušajām PreCure. Manas zināšanas lielā beidzas ar Madoka Magica. :D Kā saprotu tā ir veca maģisko meiteņu sērija?

Varētu jau pastāstīt nedaudz vairāk, kas tas ir :thinking:

3 Likes

Še tev Wiki knupis Pretty Cure - Wikipedia

1 Like

Nav Naruto vecuma bet 20 sezonas pa 50 nedēļām nosēdēt, mums pa 6 cilvēku nonāvēšanu mazāk dod :)

2 Likes

20. precure sezona satur vienu 18 gadīgu brīnummeiteni un vienu zēnu, kas pārvēršas par meiteni?
Šeit jau nu šo varēja nebāzt…

1 Like

Uzmanīgi ar šo meiteni.

1 Like

Es domāju, ja liek šādus “ieteikumus, piedāvājumus, paziņojums” tad vajadzētu ielikt arī kādu apskatu, vēsturi par sērijām un paša domas.
Es personīgi lieku reviews vai ieteikumus lai “pārdotu” cilvēkiem noskatīties filmu/sēriju, jo šis mākslasdarbs iedvesmoja mani vai arī vienkārši lika pamielot acis.
Īsti neredzu jēgu vienkārši iemest linku ar animi…tad jau īsti nav jēgas veidot atsevišķu topic, varbūt šo linku varēja iemest kādā “Iesakat Animi” topikā.

P.s. tas “reku tev wiki knupis” likās kā neforš uzbrauciens :( Man ar humora izjūtu nav ne vainas, bet kaut kā viss topika konteksts šo frāzi padarīja par uzbraucienu…varētu atvainoties @Kanade :thinking:

4 Likes

Man gan nelikās, probably because es pats tā daru. Tak nav grūti iegūglēt, “kas ir X”.

Noskatījos otro sēriju un jutos nedaudz vīlies, glītas formīgas jaunkundzes, kuras jau drīkst dzert, tiek maģiski regresētas atpakaļ par skolniecēm…

1 Like