Kabaneri from Iron Fortress / Kotetsujo no Kabaneri

Vismaz šajā gadījumā seriāls ir tik jauks, lai sniegtu paskaidrojumus notikušajam. Bieži vien anime notikumi nekādā veidā netiek attaisnoti.

[spoiler]- Mumei neiedūra viņam sirdī.

  • Vīrieši melno asiņu ietekmē vienkārši pārvēršas par kabane, sievietes par kabane kolonijām.
  • Viņš nenomira, jo galvenais nelietis izdomāja saglabāt viņa dzīvību un iešļircēja viņam balstās asinis, kuras neitralizē melno asiņu efektu.[/spoiler]
1 Like

Un tas viss veido milzīgu klišeju, kur MC ir jāizdzīvo un viņš nevar nomirt. :slight_smile:

1 Like

Viens no divi: varonis izsprūk no visām briesmām vai arī pārdzīvo tās visas.

Pievienosim tresho - MC ir nekam nederiigs, bet kaut kaa izglaabj visus. Taa taada kopiiga teema abiem ar Shitgeki no Crapjin.

1 Like

Nekam nederīgs ģēnijs inženieris?

Nu labi. Laikam vairaak jeegas nekaa Jeereena bija. Bet ir daudz labaaki inzhenieri. Gordon Freeman, Isaac Clarke. :smiley:

Nononono.
Manuprāt, no Attack on titan nevar dabūt to pašu atmosfēru ko gūst skatoties Kabaneri. o.o
Lai arī sižeti ir līdzīgi, ka kaut kas uzbrūk un cilvēkiem ir jāglābjas, tomēr neuzskatu, ka anime var salīdzināt. Tajās tika arī akcentētas lietas, kas radīja pilnīgi dažādas sajūtas. :s AOT nebija piemēram akcentēta mīlestība tik ļoti, bet vairāk atriebties, jo ir nogalināts tuvs cilvēks un parādīt savas spējas (bija vairāki akcenti, bet tas bija tieši no galvenā varoņa puses). Kabaneri bija toties ļoti apspēlēta brāļa un māsas attiecības. Žēl, ka anime beigās to ļoti akcentēja un hintoja to, ka Ikoma saskata savu māsu Mumeiā. C’mon viņi pat uztaisīja, ka viņai ir tas pat smaids, kas viņa māsai…
jo man liekas būtu daudz skaistāk bijis ja skatītājiem būtu pašiem tas jāsaskata.
Un arī par pašu biresmoņu atmosfēru - Kabaneri tie “zobiji” bija daudz briesmīgāki un daudz spēcīgāki par titans. Godīgi sakot man dažos mometnos palika bail, jo viņi bija super ātri un daudz.

Tur ne tikai teeli bija blaavi. Pats staasts bija pashausmiigi uzrakstiits. Viss ‘settings’ bija Titaanu Uzbrukums, bet ar vilcieniem. Vieniigais, kas bija labaak, bija animaacija, kuras kvalitaate uz beigaam pasliktinaajaas un taa saucamais ‘pacing’. Visu laiku tika uztureets tas pats ‘aatrums’, ja taa var teikt, un bija tikai paaris atelpas briizhi, lai taa teikt, nedaudz labaak aprakstiitu teelus un paraadiitu “redz kaada mums animaacija!”

Piekritīšu, ka Attack on Titan nebija mīlestības stāsta līnijas. Ja tas ir tas ko tu meklē, seriāli atšķiras.

Par galveno visuma īpatnību abos seriālos tomēr uzskatu cilvēces nolemtību no līdz galam neizprotamiem draudiem. Bezizeja un mūžīgās bailes, kas sēž dziļi tavos kaulos, no apziņas, ka tu esi viens no pēdējiem cilvēces pārstāvjiem un tu patiesi neesi pasargāts no briesmām. Kabaneri šī atmosfēra tika attēlota vāji. Galvenie varoņi tika attēloti visai bezbailīgi, kā arī galvenais sižeta ienaidnieks bija cilvēks.

Gaumes un noformējuma jautājums.

O_o Es gan liktu naudu par labu milzim, nevis zombijam. Vienu titānu noslaktēt reāli bija spējīgi tikai elitāri kareivji vai arī ilglaicīga lielgabalu apšaude. Kabaneri militārie spēki bija visai efektīvi. Vienam ierindniekam ar pneimatisko bisi ir gana labas iespējas tik galā ar pāris zombijiem. Abi divi mošķi uzbrūk lielās grupās un starp abiem atrodami nestandarta pārstāvi, kuri ir ievērojami stiprāki.

titani bija lieli un lēni. :smiley:
Protams bija dažādi titanu veidi, bet man kaut kā zobiji piesaistīja vairāk. [quote=“Menestrels, post:49, topic:1713”]
Gaumes un noformējuma jautājums.

[/quote]

Visticamāk.

Man patika zombiji, jo viņi bija spīdīgi :sparkles: (labākais arguments ever xD ), ātri, kad sajuta asinis un viņi varēja apvienoties un izveidot milzīgu briesmoni!

Kaut kad nesen noskatījos šo cerīgo, tomēr gala rezultātā sižetiski izvaroto garadarbu. Nolažoja. Autori nolažoja tā, kā vien varēja - pēc visiem parametriem. Būtu tas sižets - labi, varētu piedot. Bet kad uz beigām jau grafiski daudzviet sāka haltūrēt - nē. Nebūšu muļkis un iesmērēšu 6, cerībā, ja būs otra sezona - viņi labosies.

1 Like

Noskatījos vienas dienas laikā.
Man patika. Es dodu 8/10.

Vizuāli nav iebildumu, viss forši un jauki.

Audio/mūzikas ziņā arī, it īpaši forši, kad vienās otrās cīņu ainās tiek spēlētas specifiskas dziesmas. Es tik neatceros vai tā bija viena un tā pati vai katru reizi cita dziesma ;d

Eng dub was nice.

Tēli … i don’t know, nekā slikta nav ko teikt, bet arī neizcēlās ar neko.

Stāsts … man it kā nav nekādu iebildumu.
Ja vienīgi tā padomājot līdzi tomēr jāpiekrīt, ka tās klišejas vai tas ko tieši min Menestrels nedaudz sačakarē stāstu. Jo pēc viņa uzrakstītā, visam vajadzēja beigties savādāk jau pirms pēdējā sērijā.

Ir pāris sīkumi un šis tas cits kas likās ehhh. P.S. SOME SPOILERS

  1. Tas ka kabaneri varot viegli nokopēt/atcerēties citu cīņas paņēmienus vai ko vēl. - parocīgi, bet likās dumi, ka viņi iegūst tādas spējas ;d
  2. 9 sērija kabaneri Horobi tika pārvērsta par to milzīgo briesmoni un vienā vietā viņa izmantoja tādas kā psychic powers un to pašu arī izdarīja Ikoma pēdējā sērijās, kad cīnījās ar Biba … WTF? Ok viņiem ir super spēks, super izturība utt, bet kāpēc, lai kā kādiem super zombij cilvēkiem ir kādas psychick powers … es nesaprotu kas tas bija.
  3. Nu jā, tās klišejas, ka galvenais varonis nepārvērtās par kabane melnā seruma dēļ, bet pārvērtās par super zombij cilvēku un tas ka beigās tomēr izdzīvoja. Bet vairāk tas kā viņš izdzīvoja, jo es nesaprotu kurā brīdī tad viņam tika iedots baltais serums, lai varētu pārvērsties atpakaļ par parastu kabaneri. Kad? Kurā brīdī?

Bet pa lielam es sēju uzlikt vienaldzību par tām lietām un spēju izbaudīt tīkamu action animi.

Atcerējos vēl ko. 12 sērijas nedaudz likās par maz. Drīzāk vajadzēja 24 sērijas ar vairāk notikumiem, vairāk iepazīt tēlus un plašāku stāstu. Ir tīkami visu noskatīt vienas dienas laikā, bet ar 24 sērijām būtu bijis tīkamāk.

Ok es ar teiktu ka Kabaneri ir AOT kopija. Bet tas nenozīmē ka tas ir slikti. Dažreiz pat kopijas ir labākas nekā oriģinālie darbi, un ja pat ne labākas, tad tik un tā ir iespēja ka kopija ir tādā pašā labā līmenī.
Tāpēc tie kuri heito jo tā ir kopija, jūs esat truli. Laigan ok, es nevaru neko diži teikt un citus apvainot ;d, jo neesmu skatījies AOT.
Bet anime kā pati par sevi nav slikta, ir savi mīnusi, bet var uzmest pofig par to, jo bija pietiekami labi izklaidējoša.
Es nesaprotu tos, kuri dod zemāk par 6 vai 5 kā 2 vai 3. They fucking dumb, jo ja šī anime ir švaka, tas nenozīmē ka pilnīgs mēsls, tātad nekādus 2 vai 3 nav pelnījusi.

Tad nu tagad jāgaida turpinājums filmas veidā.


Bet vai kāds var pateikt kas ir tām divām filmām?
Es saprotu ka tā ir vienkārši visa anime filmu veidā, bet vai tur ir kāda papild aina vai drīzāk kaut kas ir izgriezts ārā?
Jo turpinājums sauksies “Koutetsujou no Kabaneri Movie 3: Unato Kessen”. It kā jau MAL rāda ka turpinājums sērijām nevis filmām, bet kā redzams būs filmas veidā un nosaukumā arī movie 3. Tātad savā veidā seko arī pēc filmām.
Vai tad iespējams nav nekādas atšķirības starp sērijām un filmām?

Es zinu tikai to, ka tās divas filmas ir tipa kkā rekaps pirmajai sezonai jeb katra filma pa pussezonai un vēl būs trešā filma jeb season 1.5

Nevar izlemt skatīties seriālu un trešo filmu vai tikai visas filmas :thinking: Tās filmas kopumā gandrīz tik pat garas kā seriāls.

Šie ir rerkapi season 1



Bet šis ir kā turpinājums rekapiem un primajai sezonai

Pēc manis ņemot ja laika nav un nebūs tuvākajā laikā, tad filmas, ja laiks tgd ir tad seriāls un trešā filma (kas sadalīta pa 30 min).

Noskatījos seriālu un trešo filmu, kas ir turpinājums seriālam, kopumā man patika.
Zombiji gan likās tādi oriģinālāk izdomāti.
Kaut kā man likās nedaudz pietrūka tādas apokaliptiskas nopietnības, vairāk tāds kā action bija kur skaldīja zombijus.

Prasītos arī vēl pēc turpinājuma. Bet filma ir šī gada, gan jau varētu būt turpinājums kaut kad nākotnē.

1 Like