Kā mēs reiz runājām par Xbox Series, GamePass, kontrolieriem un emulāciju

Es divus xbox kontrolierus nopirku, kad dzīvoju ar draugu kopā. Hdmi vadu uz televizoru un spēlējam šo, NBA, tekkenu un ko tik vēl ne. :D

Īsāk sakot, tev vajag dzīvokļa biedru. :D

Tākā kontrolieris maksā 50€ un Xbox kādus 270€ gandrīz vai var pa taisno nopirkt to. :joy:

Istabas biedrus pirkt nebūs dikti legāli manuprāt

2 Likes

Atkarīgs kādas pērc. Es sev paņēmu jaunu xbox series x kontrolieri, bet priekš player 2 nopirku lietotu xbox one kontrolieri. :D Ja abus ņem lietotus un vecākus, cenas ziņā nav tik traki.

Liekas man vairākus gadus atpakaļ kāds rādīja mājaslapu, kurā tu vari pasītīt kādu kas ar tevi kopā spēlēs spēles. Tur pat lielākoties piedāvajumā bija meitenes. :sweat_smile:

Es paņēmu Xbox series kontrolieri kādas 2-3 nedēļas atpakaļ. Ne-Microsoft pēc apskatiem labs kontrolieris ar vadu maksāja 40 EUR, oriģināls ar bezvadu 50 EUR. Tobrīd lietotajā tirgū cilvēki tirgoja Xbox One kontrolierus pa kādiem 35-40 EUR. Minimāla atšķirība un gan jau ir drusku risks uzrauties uz pakaļdarinājuma. Izskatījās, ka nav ko galvu laizīt un var vienkārši paķert jaunu oriģinālo. + tam vēl nāca līdzi usb-c vads, lai varētu pieslēgties pie datora arī ar vadu.

Vienīgais mīnuss, ka es kaut kā nebiju paredzējis, ka pa labam vajag 2 kontrolierus. Tagad prātoju, ka varbūt tas ir variants paķert lēto Xbox + GamePass un visas manas lokālās spēļu vajadzības būs nosegtas ar uzviju.

Vai tad Latvijā ir tāda opcija?

Cik skatījos mums Latvijā oficiāli ir pieejams PC GamePass. Pa ašo pameklējot internetā, man radās priekšstats, ka cilvēki tiek pie Xbox GamePass nomainot savu profila reģionu. It kā VPN nevajag, kas to padarīšanu sadārdzinātu.

Ja atklātos, ka nevar dabūt GamePass, tad gan jāliek atpakaļ kastē un jāmēģina atgriez veikalā. :stuck_out_tongue_winking_eye: Bez tā Xbox vairs nav tik simpātisks, jo uz Playstation visu varēja nopirkt.

Dev mode tho

Pirmā dzirdēšana. Ko tā dod?

Emulators

Tho:

1 Like

No vienas puses, bonus. No otras, nez vai es to reālistiski lietotu. Ja man kārotos emulatoru, tas jau man stāvētu uz datora.

2 Likes

Nu ja, bet redzot kā lenam gaming agenda grimst. Es pieļauju ka old school games has alot of gems.

Par grimšanu nemācēšu teikt, taču domāju neviens neapstrīdēs, ka emulējot dažas desmitgades spēļu vēstures, tur ir pilns ar labiem gabaliem. Galvenais lai nebūtu slinkums meklēt tās spēles internetā un lai personīgie standarti pret spēlēm nav pārāk pacēlušies. :D

Grafika jā kruta modernam spelēm. Gameplay for example tomer dodu vecakām. Vienkarši vecās spēles simple yet fun, mario vai tanks. Tagad fun = complex.