Kā ieveidot parūkai viļņainus matus un to pārvadāt?

:bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang:

Guys! I need your help.
Man ir gandrīz nekāda wig pieredze. xD

  1. Pēc idejas man ir 80cm taisna parūka. Man to vajag uztaisīt viļņotu priekš Poison Ivy kospleja. Ir ļoti daudzi veidi. Es skatiījos jau dažādus tutorial. Es zinu, ka var ar karstu ūdeni & daži arī to dara ar taisnotāju… vai kāds ir kaut ko mēģinājis un zin pretty good un actually labu tutorial kā to var paveikt & lai tas stilizējums ir izturīgs?

  2. Šī ir lielākā problēma: Kā man stilizētu parūku pārvest sabiedriskajā transportā aizvest uz Rīgu, lai parūka neizbojājas vai arī nezaudē stilizējumu?

Please guys… help? anyone? Tas ir reāli kā es pašlaik jūtos xD

:bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang: :bangbang:

2 Likes

hey :3:welp ar pirmo tev nekadi nespesu palidzet jo pasai pierdze ir nulle bet ar otro zinu ka vienu bridi bija pieejamas sadas lietas
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41oHiAuJYQL.AC_UL320_SR214,320.jpg
http://image.ec21.com/image/talentyxj/OF0010386054_1/Sell_Travel_used_Wigs_carrying.jpg
bet idejiski tu vari meginat uzcinit to pati ka kartoni kasti un piestiprinat to kaut ka pie pamatnes …
ir vietnes kur raksta ka kurpju kaste ir pietiekami laba bet zinot musu latvijas celu gruti butu teikt vai vina bus vesele pec tada celojuma xD
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/2a/e9/07/2ae90765f6a35023782f76b9b20225cb.jpg


good luck keep up with the good work …believe in you :wink:

2 Likes

uhhhh… >n<

well… paldies par ieteikumu…~*

idk… es centīšos kaut ko sačinīt & paskatīšos kaut kādus veidus. Es zinu, ka daži parūkas tā kā ietin, bet man liekas, ka tas strādā tikai, ja ir taisnas parūkas… :'D moš jātaisa tās kastes lietu…

Es Tevi tā saprotu!
Man arī vajag viļņainus matus sataisīt, tiesa gan īsus, un es nezinu neko par to!
Es mēģināšu tuvākajā laikā ar taisnotāju, tad uzrakstīšu te, kā izdevās.
Bet man ir tik ļoti bail, jo laba parūka… ;-;
Un par pārvadāšanu, arī iesaku putoplasta galvu, pie kuras ar saspraudītēm piespraust parūku. Varbūt arī kādu kasti vai maisiņu aplikt apkārt, lai vējš nesabojā?

2 Likes

oki… ;n;
Es ceru, ka mums abām sanāks!~ :sparkles:

Paldies par ieteikumu~

1 Like

update: es tagad mēģinu viļņainus matus taisīt ar taisnotāju & lakām…
itkā sanāk un neizskatās, ka parūku tas bojā… vismaz ne manai… :sweat:

… man ir keramikas taisnotājs, kuram es varu regulēt temperatūru. Es sildu uz ~70 - 50 grādiem. Varbūt tas arī kaut ko ietekmē…

1 Like

Oho! Paldies! :smiley_cat:
Savu Mikas parūku frizēšu šovakar, izmēģināšu arī ar taisnotāju.
Vakar safrizēju vienu parūku- puiša tēlam, kuram mati stāv diezgan uz augšu- ļoti labs efekts ir ar matu laku un fēnu uzreiz pa virsu- tā matu laka nesāk tecēt. Varbūt kādreiz noderēs šāds info. ^^"

1 Like

ūuu~ nice!
Paturēšu prātā ^w^

1 Like

update: man galīgi viss nesanāca. :D
bija smuki veidojot ar taisnotāju,bet sāka viss piņķēties savā starpā. Es vairs nezinu ko darīt… bet nu… es kaut ko izdomāšu…(~15h līdz Uniconam) xD

5 Likes