Kā atrast otro pusīti?

Uzticība tā ir ļoti forša īpašība. Pa manam, tev vienkārši sākotnējos attiecību posmos vajag ļoti uzmanīgi izvēlēties partneri, kas pats būs ļoti uzticīgs un nevarēs ļaunprātīgi ietekmēt tavas īpašības. Paslēpto nodomu, nozīmju, mājienu meklēšana pa savam ir neuzticības izpausmes veids.

Visvairāk uzmanies no tām buļļa kakām pie kurām tu esi pieradusi no iepriekšējām attiecībām. Ir baigi viegli uzkāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem, jo tie jau ir pierasti. Tas pa savam pat rada komforta sajūtu.

4 Likes

Es arī to klasificētu kā izņēmumu, obviously es nedomāju kaut ko tādu.
Jebkādi sejas tetovējumi, kas ir uzkrītoši redzami un nemaskē kaut kādu defektu.

Es tik vēlējos piebilst, ka reliģija ir red flag, manuprāt, tāpēc, ka cilvēkam prātā eksistē kognitīva disonance, jo reliģija nav savietojama ar zinātni ļoti daudzās jomās. Un kaut vai tas fakts, ka katras kristiešu konfesijas pārstāvji saka, ka citu kristiešu konfesiju ticīgie nonāks ellē, jo viņi netic pareizajai bībeles interpretācijai or what ever. Un to, kurai versijai tic, pārsvarā diktē ģeogrāfija un kultūra, nevis kaut kāds objektīvs pareizums.

Anyway, ja cilvēks spēj ticēt reliģijai, tad es sagaidu kognitīvās disonances izpausmes arī citās jomās. Kā arī esmu lasījis pārāk daudz šausmu stāstu par neticēšanu modernai medicīnai un citiem brīnumiem, kā rezultātā daudzi cilvēki, it īpaši bērni iet bojā tagad, nevis viduslaikos. Fuck that.

2 Likes

Fucking antivaxers and “vaccines cause autism”.

Sample size of only 12, no pre-vaccine checks to compare against post-vaccine data. And yet this shit still continues to be spread to this day…

I know this is off-topic, but just leave it at that and don’t start a new thread-in-thread.

1 Like

Tbf, manās acīs anti vax ir projicētas bailes no adatām. Vismaz krietnā daļā gadījumu

2 Likes

Oh boy, sencim darga kolēģa ģimenē bija uzskatas ka vakcīnas izdzēšs cilvēku auras ārā

Tie pārsvarā ir cilvēki, kam ir vai nu bijusi slikta pieredze ar vakcīnām vai arī tie, kas nezina vēsturi. Ja konkrēti runā par ērču encefelītu un dzemdes kakla vēzi, tur viss skaidrs, tās ir nopietnas slimības un vakcīnas ir kārtīgi izpētītas. Sakarā ar Kovidu…bruh. Jā, vot tas bija scam, bet diemžēl, tas paaugstināja anti vakseru daudzumu…Es par šo tēmu varu runāt 24/7, bet ir rīts, gribas maposties sākumā :D

Also…manuprāt jau atkal esat aizbraukuši tālu prom no topika, tāpēc…man laikam izdevās sarunāt randiņu ar vienu bijušo kursa biedreni. Vismaz man liekas ka tas var tik definēts kā randiņš, jo divatā pastaigāsimies pa cēsīm ar muzeju apmeklējumiem. Šī uzreiz atbildēja, ka ir ar mieru, lai gan kontakts ir bijis ievērojami mazāks nekā ar maģistri.

Bet nu iespējams ka tur otrā galā ir tikpat desperate cilvēks kā es XD.

Good Luck, Bro! :muscle::muscle::muscle::fire::fire::fire:

5 Likes

Nu nez, tinderī reiz satiku čali, kurš ir liels aktīvists un dziedātājs “jaunajā dzīvē”. Also viens no liekākajiem tinder gribētājiem kāds manīts :rofl:

Bet anyways, gribēju pateikties jums par šo topiku, lika atgriezties forumā un biežāk iečekot. Idk why, šis ir nereāli entertaining. Īpaši @Menestrels pieredžu atziņas xD

Also, @H_Hercogs, kas ir tava mežzinātniece, i may know her, nozare salīdzinoši maza :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

4 Likes

Dabū vismaz apskāvienu. Ja ne tikšanās, tad atvadu. Ar nebaidies pieskarties, lai, teiksim, pabīdītu vai kaut ko parādītu. To būs grūti definēt kā randiņu, ja tu no meitenes vairīsies kā karsta kartupeļa. :D Es zinu, ka tev patīk pašniecinošs humors, bet nepārspīlē ar to. Ja kaut kas tiek visu laiku atkārtots, tam arī var noticēt.

Par to “var tikt definēts”. Tev vēlāk vai agrāk vajadzēs nosaukt to pareizajos vārdos. Ja bailīgi, kaut vai tekstā nākošo tikšanos nosauc par randiņu.

Aww. Ja vien es atcerētos detaļās kādu labu stāstu. :D

1 Like

Eu es māku viņu dozēt. Vienkārši ja palieku komfortabls tad slūžas vaļā un visa žults ko par sevi domāju nāk ārā.

Also ar apskāvieniem ir tā kā ir. Atklāti sakot man riebjas apskāvieni, un ja arī kāds apskauj tad es stāvu kā baļķis bez nekādas reakcijas. Un spriežot pēc visa ko es studējot esmu redzējis, viņa ar nav tas cilvēks kurš iziet uz pieskārieniem, so ganjau saies xd

Kāpēc tu vispār par sevi domā žulti? Tev nav labākas lietas, ar ko nodarboties?

:sob: :sob: :sob:

1 Like

Viņa vienmēr bija tā klusā vientuļā kas fokusējās atudijām 100%. Like vienīgā saruna kas mums uni bija ne pa studijām bija kad viņa stāstīja par arcane. She really loves arcane

Kinda relatable, skolas laikos mani attiecības absolūti neinteresēja. Vpročem nekad tā īsti nav interesējušas.

Nuuu tas tā vienkārši notiek. Labāk nekā domāt tādas domas par cilvēkiem apkārt

Nu nezinu gan, vai labāk…

Šitas laikam kā kuram. Man personīgi šķiet, ka meitenei jāparāda “pirmais kontakts”. Rokas pavilkšana, dunka sānā, puteklīša noņemšana no jakas, etc etc. Tad tu vismaz esi 100% pārliecināts, ka meitene grib, lai tu dari kādu gājienu, un attiecīgi garām nenošausi.

Čoms man stāstija, ka meitenes pieskāriens čalim ir kā spoža zaļā gaisma :face_with_hand_over_mouth:

Attiecīgi, ja meitene izrāda velmi pēc fiziska kontakta, tātad green light apskāvienam.

3 Likes