Kā atrast otro pusīti?

Es to sauktu par līdzību uzskatos/vērtībās. Ar pilnīgi savādāku cilvēku visos aspektos baigi grūti līmēsies kopā. Man ir bijis, ka intereses galīgi nesakrīt, bet tā pat līmējas. Līdzīgi hobija dienas beigās nav diži svarīgi.

Interesanti, pēc kā būtu uz LU jāiet

Neiet.
Tev ir divas izvēles - RSU vai RTU. Pārējais ir ķecerība.

Apzināties un priecāties ka “I still got it” :sunglasses:.

1 Like

Uz LU iet cilvēki kam jau ir attiecības( un ideja satiktied ar kursa biedru šķiet muļķīga, heard this way too many times), es vienkārši neizlasīju mazo tekstu apakšā kad iestājos

3 Likes

Nav lekcijas un tusiņi citām fakultātēm kaut kur tev tuvumā? Ej uz LU pasākumiem in general.

Nuu… es šogad vsp nestudēšu(nauda jāpelna, maģistrs pagaidīs). Uz citu fakultāšu lekcijām baigi iet nevar pat kā students. Ar tusiem ar ir tā…so so

Ir ziemassvetku balle kopīgā, un konkrēti biologiem ir bionakts tuss, bet tur no malas var tik kā +1 tikt

Lielais LU dzimenes pasākums šogad pa brīvu, tik jāpiesakās iepriekš

Nedomāju lekcijas, bet drīzāk tos momentus, kad gaida lekcijas. LU, piemēram, skolotāji, psihologi un digitālie mākslinieki ir vienā ēkā, bieži sanāca gaidīt blakus telpām un pasākumi arī kopīgi nereti.

Dabas māja ir baigi pa stāviem sadalīta

Katrai fakultātei sav stāvs nokura degunu baigi maz izbāžam laukā

Vistivākās attiecības ir ar ģeo tautu, bet tur ir ļoti…tsun tsun

Nu ko, sašķēlējām un nokāvām topiku…

1 Like

Vajag jaunu materiālu. Tā kā es esmu ārpus spēles man ar jaunu stāstu ģenerāciju ir kā ir un vecos es tik labi vairs neatceros. Piedāvāju Aleksim viņu asistēt profilu izveidē un meiteņu atrašanā, bet viņš izvairījās. :D Protams, ja nav iedvesmas, tad nav vērts. Jāpiekrīt gan, ka aplikācijas nav priekš visiem. Tur ir savs grind. Jā, vari dabūt radiņus sēžot pie kompja, taču tur tautai lielākoties ir zelta zivtiņas atmiņa. Čati jākaļ uzreiz, kamēr tie karsti.

Paga, es mēģinu ar to maģistri virzīt lietas.

2 Likes

Nedīgst tak visu @H_Hercogs atstāt tikai vienai meitenei, jāpadalās arī ar pārējām. :D

Ko tu, atšķaidītu limonādi šķaidīsu vēl tālāk xd

Nevajag jau tik traki dalīties, ar trim draudzenēm pietiks. Skaties uz to vairāk kā limonādes sadalīšanu pa trim mazākām glāzītēm. :D

Going the harem route, eh?

1 Like

But how do you know then? (par attēlu)