Kā atrast otro pusīti?

Šodien, universitātes pirmajā dienā, ar mani sāka runāt kāda nepazīstama meitene, palīdzot man tikt galā ar grupas noteikšanu. Vēlāk tā pati meitene sāka man jautāt vai man interesē tā elektroniskā plate ko tobrīd pētīju. Pēcāk mums atkal sanāca saskrieties un parunāt.
Mans ieteikums kā atrast otru pusīti - izej no mājas un gan jau ka kāds atradīs tevi.

5 Likes

Vēl ieteikums - pēc čiepām jāiet uz RSU un pēc čaļiem uz RTU. Esmu manījis arī saviesīgos pasākumus kas notiek starp RSU un RTU. Gan jau ka tas ir moderns veids tam kā tas notika toreiz sen atpakaļ kad vīri brauca pēc tautu meitām.

3 Likes

i mean, nu jā, bet nuuu slinkums ;D

2 Likes

Thank god for tinder.

Es diez gribetu, runāt ar RSU čiepu pa medicīnu. Kinda picky guess.

5 Likes

Kas tad mācās LU? :scream:

Originality is a positive trait)

1 Like

Bruh

2 Likes

Es esmu sieviete. :sun_with_face:
Jā, bet cilvēki neskatoties uz dzimumu kopumā ir nasty.

pepehands

1 Like

Es ceru viņa nav grupas audzinātāja vai tamlīdzīgi. :D

Kāds būs tavs next move?

1 Like

3 Likes

Piekrītu pamata idejai. Jāiet cilvēkos un jārunā. Varbūt gan vēlams bez domas tur pamatā atrast partneri. Es domāju, ka vislabākās iespējas atrast ir kādu, ka ir kas kopīgs kas saista cilvēkus.

3 Likes

Es to sauktu par līdzību uzskatos/vērtībās. Ar pilnīgi savādāku cilvēku visos aspektos baigi grūti līmēsies kopā. Man ir bijis, ka intereses galīgi nesakrīt, bet tā pat līmējas. Līdzīgi hobija dienas beigās nav diži svarīgi.

Interesanti, pēc kā būtu uz LU jāiet

Neiet.
Tev ir divas izvēles - RSU vai RTU. Pārējais ir ķecerība.

Apzināties un priecāties ka “I still got it” :sunglasses:.

1 Like

Uz LU iet cilvēki kam jau ir attiecības( un ideja satiktied ar kursa biedru šķiet muļķīga, heard this way too many times), es vienkārši neizlasīju mazo tekstu apakšā kad iestājos

3 Likes

Nav lekcijas un tusiņi citām fakultātēm kaut kur tev tuvumā? Ej uz LU pasākumiem in general.