K (K-Project)

http://kissanime.com/Uploads/Etc/12-8-2012/8554441442617l.jpg
K ( K-Project )
Žanrs: Action, Super Power, Supernatural
[Treileris][1], [ievada klips][2].

Stāsts ir par Japānā notiekošu karu starp 7 karaļiem, tikai dēļ viena cilvēka - Yashiro Isana. Karš sākās ar to, ka kādu no Sarkanā karaļa grupas nošāva, un videoklipā bija redzams šāvējs, kas izskatījās kā Yashiro Isana. Pats Yashiro iet skolā un ir diezgan populārs. Viņam arī ir kaķene Neko ar kuru pavada visas šīs sērijas kopā. Kādu dienu, kad viņš devās uz pilsētu, viņu mēģināja noķert viens no sarkanā karaļa grupas, līdz Yashiro tika izglābts ar Yatogami palīdzību, kas bija septītā karaļa grupas biedrs, kurš ar gribēja nosist šo slepkavu. Yashiro neatceras neko par šo slepkavību, ne arī par savu pagātni, kas lika šaubīties, ka viņš tiešām ir tas, kurš noslepkavoja. Visu šo sēriju laikā Zilais un Sarkanais karalis meklē Yashiro, kāmēr Yatogami pavada laiku ar viņu, lai redzētu, vai tiešām viņš nav īstā slepkava. Kā arī aizmirsu pieminēt, īstā slepkava ir nākamais septītais karalis( tas nav spoil, no worries :D ).
[1]: https://www.youtube.com/watch?v=CZElZquGrOs
[2]: https://www.youtube.com/watch?v=QHFT4JcV1Uo

Es gribēju atrast iemeslu runāt par šo anime. :yum:
Es vēl neesmu nomierinājusies pēc 2. sezonas beigām :sob:
Bet man interesē, ko citi domā: Vai varētu būt 3. sezona, skatoties uz to, kā beidzās 2. sezona.

Es tā arī neesmu sācis ķerties pie otrās sezonas, jo pirmā kaut kā īpaši interesanta nešķita

Kā kuram. :slight_smile:
Man pašai ļoti patika (ja jau mīļākā)
Tīri intereses pēc, kādēļ tev nebija interesanti? :smile:

Grūti pat pateikt kādēļ nepatika, stāsts nešķita saistošs un tas galvenais varonis arī likās vairāk uz kaitinošo pusi. Man bieži ir tā : Ja galvenais varonis nepatīk, tad ir liela iespēja, ka tas maita man izbojās visu anime :smiley: Zinu, stulbs ieradums, bet nu grūti to sevī mainīt :smiley:

1 Like

Saprotu, kādēļ varētu nepatikt Shiro. 2. sezonā viņš mainās, bet ir vēl dažkārt dirsa :sweat_smile:
Par stāstu es arī saprotu, kāpēc varētu nepatikt. Ja nav lasītas visas 4/5 mangas versijas, tad ir grūtāk saprast. :sweat:

Nu takā mangu vispār nelasu, bet spiežu tik anime, zināšanas pirms skatos anime ir gandrīz 0 pārsvarā :smiley:

Nu jā, gadās :smile:

Varu teikt vienu. No sākuma ieintresēja bet kad pienāca 2 sezona nebija vairs intreses skatīties.

O? Likās neinteresants vai nesanāca noskatīties?

Es noskatījos bet man otrā sezona ļoti pie sirds negāja, likās ka trūka kautkas.

Nu jā…dzirdēju, ka daudziem likās, ka kaut kas trūkst. Daži teica, ka gribēja, lai vairāk pastāsta par to kā cilvēki dabū spējas no Slates.

Man patika otrā sezona, bet brīžiem bija grūti uztvert, kas notiek un ffs Shiro ;-;
bet grūti saprast, ko viņi tur rādītu, ņemot vērā faktu, ka cik sapratu [spoiler alert, ja kāds nav redzējis] viņiem vairāk nav spēju?

lai gan būtu interesanti redzēt kā viņi iedzīvojas tagad…

Tas gan. Ir jau iespēja, ka varētu būt anime priekš Lost Small World, kas būtu ļoti interesanti (I have my reasons >.>)

1 Like

[spoilers] Viņiem nav vairs spēju, jo shiro beigās tak atguva savu īsto ķermeni…

Viņš iznīcināja Slates, tādēļ vairs nevienam nav spēju :wink:

Zinu, es bēdigs paliku kad green king nomira. :c

Es vairāk raudāju par to, ka Fushimi un Yata atkal basically kļuva par draugiem :sob::smile:
quietly fangirls in a corner

“fangrills” -.-

Grill all the fans