Jūsuprāt par zemu novērtēti TV šovi un Filmas

Es esmu pārliecināts, ka mums katram ir kāda filma vai seriāls ko turam augstā vērtē, neskatoties cik zemu to ir novērtējuši kritiķi un citu skatītāji. Vai pat - šķietami tu vienīgais zini par šī gabala eksistenci. Šī ir vieta kur padalīties ar šo, vienalga kurā gadā darbs ir iznācis, ko kuras valsts un vai tas ir animērs vai live action

Mans piemērs būtu Hozuki’s Coolheadedness adaptācija. Ellīga slice of life darbavietas komēdija kas ir caurausta ar austrumu mitoloģiju. Viena no izteiktākajām vizuālajām pazīmēm ir tumšu toņu akvareļu foni, škietami ar roku zīmēti uz veca pergamenta kas piešķīra īsteni mītisku sajūtu. Saturiski bija gan satīra gan par zināmu mītu tēliem un reliģiju, gan par birokrātijas marasmu un materiālismu. Labas kvalitātes tēlu dizaini un visas 3 opening dziesmas ir lipīgas - darbam ir 3 sezonas. Liktos ka zelta bedre visiem online video eseju taisītājiem, bet nē - kapa klusums

2 Likes

Sen jau stāv Watch later sarakstā, kā tūkstots un viena cita anime :sweat_smile:
Bet jā, izskatās feini.

Man personīgi baigi patika
https://myanimelist.net/anime/15775/Saint☆Oniisan
kurai ir mazāk balsu nekā tavējai.

1 Like

Par šito esmu dzirdējis, ir bijusi vēlme noskatīties, bet nekad nav sanācis pieķerties

Mr Robot

Es varētu esseju uzrakstīt par šo seriālu.
Lūdzu, visi, noskataties. Stāsts ir labs, atmosfēra ir lieliska un varoņi ir ticami!

Kapēc viņš nebija populārs…es nesaprotu…

Interesanti, pat neesmu par šo dzirdējis

Sāku skatīties reiz sensenos laikos, kkā nepavilka. Neatceros, cik epizodes noskatījos, bet vismaz pusi no pirmās sezonas.

Es apmaldījos viņa šizofrēnijā un kaut kur pusratā paliku. Domāju, ka tur arī tā problēma, nav tas vieglāk izsekojamais seriāls. Bet cik redzēju, tik patika. Vispār jādod otra iespēja tagad, kad var visu bez lielas starpsezonu pauzes noskatīties.

1 Like

Par tēmu runājot, The Last Kingdom (2015) kaut kā pazuda Vikings fonā, bet daudzējādā ziņā ir spēcīgāks. Mazāk stila, vairāk substances.

2 Likes

No parastajām filmām un seriāliem šobrīd uz sitienu nekas nenāk prātā, bet noteikti ir.

No anime:
Dorohedoro un Shingeki no Bahamut. Shingeki no Bahamut basltīts uz mobīlo kāršu spēli, taču pa manam baigi kvalitatīvi salikts kopā priekš tā kas tas ir. Dorohedoro sūcas ārā ar oriģinalitāti un mežonību, bet nu tāda popularitāte kā, teiksim, Bakemonogatari tam nespīd.

Esmu noskatījies Shingeki no Bahamut: Genesis, man baigi patika, MAL esmu ielicis 10.

1 Like

Nu nez kurā vietā vin’'s nebija populārs. 4 sezonas tomēr nav maz.

Tīti no anime nāk prātā Xamd: Lost Memories - dziļa un filasofiska, droši vien paldies līkajām mārketinga rociņām.
Btoom - kā anime, pa manam tiešām ar milzīgu potenciālu bija.

No seriāliem - klasiskais Firefly.

No filmām galvā nāk Mr Nobody, jā filma no pirmās reizes ir nesaprotama, var gadīties, tomēr ģeniāla. Jā ir klupšanas vietas, bet kopumā realizācija fantastiska.
What Dreams May Come - arī ļoti interesanta filma par aizsaules redzējumu un dvēseles kļīšanu tajā.

3 Likes

I fucking loved that movie, it was awesome! Baigi patika tā ideja, ka neizvēlās un iet abus ceļus vienlaicīgi.

2 Likes

No anime - Ergo Proxy. Atmosfēra, filosofija, un diezgan unikāls principā no laikiem, kad anime nebija tik komercializēta, cik tā ir tagad. Absolūti lielisks OP arī. Time for a rewatch.

2 Likes

Esmu redzējusi tikai vienu reizi, un tas bija tālājos vidusskolas gados, kad filmu ieteica @Brekis2 . Neko tajā filmā nesapratu.

Laikam ir pienācis laiks viņu noskatīties vēlreiz :thinking:

Man liekas cilvēki pa zemu novērtē Robija Viliamsa filmas Doctor Patch un Good Will Hunting.

Doctor Patch man jau liek raudāt vien lasot title, Good Will Hunting ir perfekta filma, kas paskaidro atšķirību starp Gudrību un Viedumu.

1 Like

Pirmo reizi saskaros ar tādu viedokli. Tad tev ir ļoti augsti standarti teikšu… :sweat_smile: :joy:
Filma kura bija kritiķu glaimota, vairākas nominācijas un apbalvojumi, bet boxoffice sarūpēja ap 200milj, pie budžeta ap 10.
Nu jā, galīgi nenovērtēta.
To ka mūsdienu griezumā, jā filma varētu tikt laista garām, ir jau cita runa.

Bet par šo jā piekritīšu, pats Robins ja nemaldos, diezgan smagi pārdzīvoja filmas negātīvo sagaidīšanu. Bet labi, tās autoriem īstenībā bija par ko kaisīt pelnus uz galvas, vienīgais, kuram viss garām nogāja bija Robins.

Un tai pat laikā tā ir filmas problēma un viens no galvenajiem klupšanas akmeņiem. Viņa cenšas par katru cenu no tevis asaras izpiest. Kādam patīk, kādam nē. Tolaik cilvēki vēl uzticējās rakstiskajiem medijiem krietni vairāk…

2 Likes

Par to arī runāju. Tai filmai vajadzētu būt daudz populārākai…tā pat kā Dead Poet Society. Vai arī esmu die hard Robija fans :sweat_smile::sweat_smile:

Very subjective. Tā ir veca filma, 98. gads, pie tam IMDB stāv tikai 6.8 balles, kas automātiski nozīmē, ka daudzi domā, ka nav diez ko laba. Zinu, ka retos gadījumos slikti novērtētas filmas izrādās labas, bet pēc manas pieredzes tas ir baigi reti. Par šo nešaubos, jo man it kā arī patīk Robins Wiljamss, bet vienalga neskatīšos, man ir pārāk daudz filmu to-watch sarakstā.

Mūsdienās ir populāras jaunas filmas, tas ir vienkārši normāli.

1 Like

Jā tā varētu ar teikt, pārāk veca.
Un protams filmu nebeidzamās bibliotēkas, tev vnk var nebūt laika noskatīties. Pat ja mēs ņemam pēdējo 20 gadu labākās filmas - teiksim tā - pa 1-2 filmās no katra gada, tas ir jau sasodīti garš skatīšanās laikas, kas jāvelta, lai tu tā teikt iepazītos ar kultūr nozīmīgām filmās. Nerunājot par citām filmās/seriāliem.

1 Like

Nekas. TT kļūs populārs, tad visi sāks skatīt. :D