Jungle Speed - daudzpusīga

Originally published at: https://d6.lv/t/jungle-speed-daudzpusiga/640

Iespējams, daļa lasītāju ir pazīstama ar galda spēli Jungle Speed. Tas nozīmē, ka Jums būs jālasa uz pusi mazāk. Savukārt pārējiem – laipni lūgti ātruma un sāpju pasaulē! Par pēdējo pajokoju… iespējams. Tālajā 1991. gadā iznāca galda spēle “Jungle Speed”, kuras autori bija Tomass Vuarčeks (Thomas Vuarchex) un Pieriks Jakovenko ( Pierric Yakovenko). Lai arī mūsdienās…

2 Likes

Bija interesanti izlasīt,nemaz nezināju,ka spēlei ir tik daudz dažādu versiju! Bet jā,piekritīšu,ka spēle ir vienkārša un enerģiska,tā aizrauj. Es tikai parasti noreaģēju ne tur,kur vajag,bet man ļooooti patīk!
P.s. Par sāpēm gan ir taisnība,ja spēlē ar meitenēm,un tām ir gari/asi nagi. Spēles beigās rokas izskatīsies tā,it kā tajās visu vakaru kāds kaķveidīgais nagus asinājis. :joy:

Jā, zinu šo spēli, biju winterconā spēlējis :smiley: @Menestrels šajā spēlē ir tik ļoti OP ar savu necilvēcisko reakciju, ka spēles otrajā daļā pat sāka padoties, lai spēli turpinātu xDDD

To es negaidīju. XD

Reakcijas spēles ar menestrelu izvērtīsies par to, ka viņš sagraus tavu galda spēļu pašcieņu

Ehehehehe.

Tu neesi spēlējis ar Jungle Speed karali!

Tu domā @Shinigami ?

1 Like

nezinu tādu :grinning:

Tad pirksti tev vēl no Speeda nav lauzti. XD

1 Like

Par to tad laikam ir japriecājas

10 out of 10 would do it again. XD

ja kadreiz satikšu tad zināšu ko nespēlēt

Diemžēl puika vairs šajās cildnēs nerādās. #feelold XD

aww, nu okay.

Nu looooti reti iemetu aci :stuck_out_tongue: :smiley:

vov, forss raksts! Paldies @Kadiljaks. Man nebija ne jausmas ka JS ir/bija tik daudzas versiju =]

P.S. Mes 3 marta (sestdien) no 18:00 Unicon Cafe atkal spelesim. JS un ari citas speles (nezinu kuras pagaidam. Ko sagribesies).
Kadu nedelu pirms uzrakstisim velreiz - aicinasim pievienoties!

Ka tik te nav jāsauc visa @Galdaspelu_grupa :smiley:

3 Likes

good idea!