JoJo’s Bizarre Adventure Fandom

Part 5 never

2 Likes

1 Like

Šie ir pārāk labi :joy:
12140602_10207575687740547_8274815458863359470_n

1 Like

man vismīļākais ir par spaghetti :"D

1 Like

Man pāris mēnešus atpakaļ bija doma šo noskatīties, bet tad es paskatījos cik tur ir daudz sēriju un sapratu, ka man vēl ir daudz citu anime ko vajag noskatīties pirms šīm. Tā šis anime joprojām man ir mistērija, kas tas ir.

1 Like

Šis ir gabals, kuru grūti paskaidrot, kaut vai tādēļ, cik dīvains tas ir (kā jau liecina anime nosaukums). Cik skatos, tas lielākoties ir hit/miss gabals, t.i., vai nu tu to tā iemīlēsi, ka vismaz mēnesi par to runāsi, vai arī nevarēsi ciest katru reizi, kad pamanīsi kādu meme.
Es jau kā lielākais Jojo fans forumā iesaku noskatīties, bet nu skaties pats, kādas mazāk svarīgas
anime tu pa priekšu gribi noskatīties.

5 Likes

es neteiktu, ka šī anime ir priekš visiem? jo tā ir diezgan specifiska un jocīga (in a good way) :'D
bet es ieteiktu pamēģināt, jo šī ir unikāla daudzos gan stāstā, tēlos un pasaules uzbūvē. Es nevaru iedomāties nevienu citu anime, kas būtu pēc stilistikas līdzīga kā Jojo.
Pamēģini paskatīties vismaz pirmo daļu paskatīties, lai saprastu to stilu. Vabūt piesaistīs :3

1 Like

Smile,
Sweet,
Sister,
Sadistic,
Surprise,
Shitpost

Pirmo reizi es skatijos JoJo 2017 jūlijā to pirmo sezonu jeb 2012 gada un teikšu, ka vissvairāk patika no pārējām daļām lkm tāpēc ka tas stāsts bija spēcīgs, bet tas nenozīmē ka Stardust daļas ir labas tām es liku 8/10 ļoti labas priekš manis vienīgo daļu kuru es nometu bija tā pēdējā 2016 gada tur diemžēl nekā.

2 Likes

Rodas sajūta, ka tomēr jānoskatās JoJo’s Bizarre :smiley:

1 Like

c76
Tu skatījies to pašu šovu, kuru es? !. daļa bija ok, bet ļoti sasteigta, kamēr 4. bija normāla notikumu attīstība un galvenais ļaundaris ar iemeslu, kādēļ cīnīties, nevis “hurr durr i’m evil” (nu labi, es tāpat :heart: DIO :sweat_smile:).

@Onii_chan DO IT.

2 Likes
7 Likes
1 Like

Šis ir pārāk labs :joy:

3 Likes
1 Like

COM vs COM cīņas ir ļoti tuvu pašiem anime notikumiem imo

3 Likes
2 Likes

Found my favorite video on the internet

4 Likes
1 Like

Tv versija pat bišk labāka, vismaz nav tās gigantiskās moe acis. Bet nu vislabākais ir tas Chase kazoo cover :grin: