Jauns lietotājs

Tātad čau visiem ,kā jau noprotat esmu jauniņais forumā un mani sauc Roberts -daudzi mani mēdz dēvēt par Robchiku . Forumu uzgāju pavisam nejauši meklējot domubiedrus Spēlej Overwatch , par cik mani kopš bērna kājas interesējušas ir arī Japāņu anime ,nolēmu jums piebiedroties .

Pārsvarā esmu skatījies diezgan pavecus anime kā Rozen Maiden ,Tasuke ,Robin Hood ,Moomin , šīs ir tikai dažas kuras esmu skatījies , kā jau nopratāt tās visas pārsvarā ir no 90tajiem.

Brīvajā laikā aktīvi pievēršos ps4 uz kura pārsvarā spēlēju Overwatchu ,bet tajā pašā laikā kādreiz pa retam sanāk uzgeimot Leauge Of Legends , Minecraft ,Dofus u.c . Pārsvarā tas vairs nav iespējams man sūdīgā datora dēļ , kā rezultātā esmu jaudīga datora meklējumos .

Man ir milzīgs prieks ,ka mūsu pašu zemē ir vietējie ,kuri cenšas arī Latvijā piekopt Japāņu popkultūru ,kā arī ceru ,ka mūsu paliks arvien vairāk .

5 Likes

Esi sveicināts mūsu draudzīgajā pulkā, ceru ka patiks uzturēšanās un droši jūties kā mājās.

Ps. Nekautrējies veidot citas tēmas forumā ja kaut kas interesē vai arī gribi ar ko padalīties :wink:

2 Likes

hey there!~ ^^

2 Likes

Laipni lūgts!

2 Likes

Hello there, I just was convienently passing by

1 Like

Es Tavu profilu šodien stalkoju! :o - Tu pārsiti mani šonedēl dalītajās sirsniņās, es šokā! @_@ Tad jau godināts forumā, mīlošais cilvēk! :smiley:

2 Likes

Liels paldies :heart:

1 Like

Hiya

1 Like

Sveicnāts :slight_smile:

1 Like

Sveicieni!

1 Like

Sveiciens :smiley:

1 Like

Oho, pat neesmu baigi vēlu pārmaiņas pēc :pusheen_blush:
Rozen Maiden bija īpatnēja lieta. Tālajos gados, kad viņu skatījos, tad baigi patika, bet vēlreiz noskatīties nevarēju. Zemei mūsu nav ne vainas-nekad nevar zināt, kados cilvēkos šī kultūra svilst, vienkārši ne visi grib runāt. Zadrotu gan vieglāk atrast :grin:
68d

1 Like

Heyyo form the dude.
Kāu mūziku klausies?

1 Like

Hey yo ,
Nezinu vai esmu te vienīgais ,bet man nereāli patīk smagais metāls ,to klausos arī ikdienā ,protams, sekoju līdz arī pop mūzikai ,bet smagais metāls pārspēj visu :revolving_hearts:

1 Like

I just made a really good friend. Heey there fellow metalhead. Pat ļoti fanoju par underground metālu, bet arī smagajam nav ne vainas.
Tāpēc arī uzdodu šo jautājumu, varbūt vēl kādu tādu noķeršu.

2 Likes

Ja ir kāda iespēja tu dodies šodien uz Nahash, Luctus, Thou Shell of Death, Aghor konci?

2 Likes

Šodien diemžēl netieku , nākamreiz uzpīkstini laicīgāk iespējams tieku :smirk:

Metīšu tev linkus - ceru ka tev nav nekas pret underground vietām un končiem.

1 Like

Izskatīšu ar lielāko prieku😏

1 Like

Noice mate. :wink:

1 Like