Jaunais Gads/ Gada noslēguma pasākums

:smiley: yep

Kur savaakties, organizee tu. Bet, ja kaads veelas pats ierasties aatraak/ veelaak un zina kur, tad droshi, tikai, lai padod zinju, jo durvis ir uz chipa.

Cikos tas pasakums sakas?

varbuut naakoshreiz nosleept kaadu tekstinju, kursh jaaatraksta PM, lai vareetu piedaliities

Ja vajag varu sagadat egli. Bezmaksas. Bet maziņu. :wink:

2 Likes

Par cik mazinju runaajam? Jo vispaar nodereetu.

1 Like

Lai volvo v70 bagažnieka ielien un lai varetu pectam no centra aiznest

Man gabariti nav ierobežoti. Taka. XD

Ja vari atvest, tad OK. Man @ligalv96 tieshi prasiija vai nevarot dabuut.

real niice …lampinas ko ielikt man ai bus vel tik jasakasa bumbuli no kautkurienes un tad bus viss vairak vai mazak viss gatavs dekoresanai

Dazadu iemeslu del es nevaresu ierasties, sorry.

Žēl, nu bet neko darīt.

@Jauna_gada_grupa
Atgādinu, ka informācija par mītiņu centrā ir pieejama. Detaļas un iespēja pieteikties atrodama šeit: http://animeforums.lv/t/2644

Man piedraudēja un es būšu feels scared *sob, sob, sob

2 Likes

Paldies visiem par ierashanos. Tieshaam noveerteeju. It iipashi paldies @Polar_Hoootsu un @McMegg, kuri paliidzeeja novadiit vakaru tik cik bija vinju speekos, un @ligalv96 par rotaashanu.
Protams, arii neaizmirsiisim @Menestrels, kursh veiksmiigi nogaadaaja visus liidz galameerkim.
Bija lietas un notikumi, kas varbuut pilniibaa neapmierinaaja, bet taads nu es esmu. Censhos izdabaat visiem cik speeju. Taadeelj arii otraa vakara jeb nakts pusee izskatiijos saskaabis un noguris.
Pats ieguvu daudz pieredzes riikojot shaada meeroga pasaakumu, kuru arii izmantoshu naakotnee.
Ceru, ka viesiem gan no foruma, gan liidz atnaakushajiem patika. Kaa jau mineeju - centos izdabaat cik iespeejams, bet visu nespeeju viens izdariit. Par to arii paldies maniem paliigiem.

Ar to arii beigshu un tik teikshu:
Laimiigu visiem Jauno, 2017. gailja gadu. Lai Jums viss izdodas un tiekamies naakamajaa tusinjaa.

-Emphase

12 Likes

Un veel arii milziigs paldies tiem, kuri palika un paliidzeeja visu sakopt no riita! Juus zinat, kuri juus esat. Man nav speeka piemineet.

6 Likes

Lielākoties jau jāsaka tev Liels Paldies par sarīkoto pasākumu, par telpām un it īpaši par konkursu dāvanām. Es domāju visi mazāk vai vairāk ievadīja jauno gadu patīkamā, varbūt nedaudz iereibušā, bet galu galā labā gaisotnē. :slight_smile:

8 Likes

vislielakais paldies tev tu to dabuji gatavu superigs pasakums labi atgaju no ikdienas rutinas tiesham liel paldies :slight_smile:

3 Likes