Jaunais Gads/ Gada noslēguma pasākums

Atnācu kā ekstra, un man ļoti patika. Iepazinos ar vairākiem cilvēkiem ar kuriem noteikti gribu keep in touch un pa-geekot. Un hey, es nezinu zem kāda akmens dzīvoju, bet šis forums man arī ir major atklājums. ^ ^

6 Likes

Es arī kā ekstra atnācu. Pirmo reizi tik labi sagaidīju jaungadu, liels, liels paldies jums visiem :slight_smile:

4 Likes

ES ESMU DABŪJIS JAUNUS DALĪBNIEKUS!

Aww yeah.

Paldies par šo pasākumu, tas bija superīgs. <3

6 Likes

Pievienojos cilvēku bariņam, kuri saka paldies tev par šī pasākuma rīkošanu. Tu tajā ieguldīji daudz laika un naudas, un mēs to ļoti novērtējam.
Biju mazliet uztraukusies, jo šīs man bija pirmās Jaungada svinības ne ar ģimeni, tāpēc biju vakara sākumā viegli nervoza. Tomēr uzskatu, ka pasākums kopumā ir izdevies, un Jaunais Gads tika sagaidīts labi. :slight_smile:
Novēlu visiem panākumiem bagātu Jauno Gadu! :tada: ceru, ka drīz tiksimies vēl kādā saietā. :slight_smile:

4 Likes

@Especti, līdz beigām (īstenība pat līdz sākumam) nepaliku, bet anyway. tnq par pīrādziņiem :smiley:

1 Like

Liels paldies visiem dalībniekiem! Protams, arī jāpateicas arī visiem organizētājiem, it īpaši pasākuma galvenajam organizatoram @Especti, bez tevis mēs nebūtu spējuši sagaidīt Jauno gadu ar šādu vērienu!

7 Likes