Jauna tēma par veikaliem?

Labdien! Vai forumā ir jau tēma par veikaliem?
Es tikko piereģistrējos un ne īpaši iebraucu vēl šajā haotiskajā forumā :smiley:
Vnk neesmu pieradusi pie šāda stila forumiem.

Anyway gribu uzsākt tēmu par anime/mangu/komiksu veikaliem. Lūdzu palīdziet! :smile:

Paldies jau iepriekš

Nē, nav tādas tēmas. :slight_smile:

Vai ir iespēja izveidot tādu tēmu?

Un vēl viens jautājums, tēma par komiksiem šeit ir?

Droši var veidot.

Arī tēmas par komiksiem šeit nav, labākajā gadījumā kāds kādreiz pieminējis kādu komiksu, bet kopumā tādas tēmas komiksiem nav. :smiley:

Ouu… tad var vnk veidot ? :smiley:

Tu vari apskatīties pie sadaļas Categories un tur ir katrs topics izveidotais pie savas kategorijas norādīts.
Veidot vari droši, tieši vajag vairāk cilvēkus, kuri arī veidotu sarunas un tēmas :wink:

Jā! :raised_hands:

vai, paldies!
es pat nezināju cik te jauki cilvēki var būt :smiley:
un vispār, ka vēl kādi anime forumi vēl ir.

Uzmanies tikai no Miraz viņš tāds šaubīgais personāžš :smiley:
Bet, ja nopietni tad te vēl nav bijis tāds ļaunais personāžš. Visi palīdzēs savu spēju robežās un būs ieinteresēti arī parunāt.

urrāā! paldiesiņš liels! :slight_smile:

Nē, nē, šeit bija tas viens, kuram nepatika šī platforma un mani apvainoja, ka nomainīju IPB. :smiley:

Nu tas jau nav lietotājs, vienkārši ienāca aiz garlaicības gan jau :smiley:

Principā tas ir lietotājs. :smiley:

Why must you hurt me this way?

Bet nu jā labi, labi atstāsim viņu arī kā lietotāju :smiley:

lol, bet tagad tak viņš vairs jūs netraucē, ne?

Nē, bija ienācis tik kaut ko paraudāt par to, ka jaunais foruma veids ir sliktāks par veco (kā jau parasti). Un tas laikam pirmais uz pāris dienām nobloķētais un brīdinātais cilvēks ir šajā forumā.

Pirmais bija tas, kuram tagad bija tā ucoz mājaslapa. Uz sitiena neatceros niku. :confused:

Haha atceros to raudāšanu par foruma maiņu :smiley:

Ooh un Komiksu sadaļa nebūtu slikta, kaut gan daudz es tur nevarētu neko ielikt laikam, lielākoties esmu tikai lasījis Deadpool :smiley:

Chimichanga!

Un Tacos!