Japāņu Kit Kat garšas!

Japāna ir labi pazīstama ar savu radošumu un izdomu! Kā vienu no drosmīgākajiem japāņu izdomājumiem var pieminēt dažādo garšu Kit Kat šokolādes batoniņus! Paņēmu 5, manuprāt, interesantākos:

1. Matcha Kit Kat
Matcha ir smalki samaltu zaļās tējas lapu pulveris (bet to jūs jau no teikti zinājāt).
nestle-kit-kat-mini-133629-im
2. Ābolu Kit Kat
Lai cik dīvaini tas neliktos, bet ābolu Kit Kat garšo kā īsti āboli!
1359_kitkat_hot_japanese_chili_bottom
3. Wasabi Kit Kat
Izrādās wasabi Kit Kat nemaz neesot pikants, jeb ass, lai gan ēdot šo Kit Kat var sagaršot wasabi noskaņu.
wasabi_kitkat
4. Aveņu Kit Kat
Iespējams sulīgākā Kit Kat garša piedāvājumā, ar izteiktu aveņu pieskaņu!
Kit_Kat_Raspberry4_530x%402x
5. Sake Kit Kat
Baltā šokolāde ar rīsu vīna garšu - īsta delikatese uzkodu entuziastiem! Kampai šokolādei!
8032039
Japāņi piedāvā vairāk nekā 50 dažādu garšu Kit Kat, skatījos, ka Ebay piedāvā apmēram pa 30 - 40 dolāriem pasūtīt, izmēģināt. Kādas garšas zināt jūs?

4 Likes

Esmu nogaršojis zaļās tējas KitKat and it is the best thing ever. Ja braukšu uz Japānu, tad atvedīsu koferi ar zaļās tējas KitKatiem.

3 Likes

Es to Matcha Kit Kat biju garšojis. Bija garšīgs. Ir neliela tējas piegarša.

2 Likes

Matcha is good, un sake ir amazing.

1 Like

Mans draugs sev tādas pasūtīja. Vajag uzprasīt kā garšoja :smiley:

1 Like

man lūdzu aveņu atved :D

man liekas matcha var šad tad kaut kādos stockmann veikalos atrast, ne?

Neesu skatījies. Būtu labi, ja tā būtu.

Esmu skops.

2 Likes

es tikai pajokoju.

Biju sev pasūtījis wasabi kit kat, normāla štelle patiesībā. Nav tā asuma, kas parasti wasabi ir, taču piegarša jūtās. Lai gan iedevu kolēģei pagaršot vispār neko nejuta. Iespējams, kā kuram … principā iesaku, pienu nenāksies dzert.

No sī visa ieinteresēja Sake šokolādīte, būtu interesanti pagaršot, jo diez vai viņa satur jebkāda veida promilles, bet sake garša… tas pats būtu ja Laima šokolādfes ar šņabja garšu XD

Wasabi liek manai elpai aizrauties. Nevaru daudz tās ēst. Bet Kit Kat formā gan būtu interesanti pagaršot.

Wasabi liek mutei padegt un radīt ne pārāk labu iespaidu…

Bet nekas nespēj mēroties spēkiem ar skābo suppai grape konfekti… Es to biju izvilcis un pagaršojis… Es vēl ilgi viebos no tā skābuma

Wasabi ir perfekta lieta. You two have a weak bloodline.

3 Likes

Mm… wasabi.

2 Likes