Jāņu un Līgo Luste Priedainē

Yup mazie lustētāji!
Šogas uz Jāņiem/Līgo ielūdzu es. Vismaz vietu nodrošinu ;D
Vieta:
Priedaines vasaras namiņš.
Būsim mēs un otra kompānija. Bet viens otram netraucēsim un ja gribēsim varam pat apvienoties.

Nakšņošana (kas gan guļ Jāņos ;D) :
Kuram būs griba un vēlme nogulēt teltī, būs tāda iespēja. Galvenais telti sarūpējat. Vieta būs.
Izstabiņās kurās ir guļam vietas jau faktiski aizņemtas, atlikušajās ar šis tas ir, bet tur būs mazliet jāpadomā. Bet labāk paņemt kaut ko savu.

Transports un ierašanās:
Ierašanās sākot no 13:00 (+/-1h) info sekos.

  1. Ir iespēja atbraukt ar 13. autobusu (pietura Mežāres) vai vilcienu (Pietura Priedaine). No vilciena stacijas ar kājām līdz namiņas ir 30-40min. No autobusa krietni garāks gabals.
    2)Man uz rokas dienas lielāko daļu būs a/m - līdz ar to ir iespēja man paņemt cilvēkus gan no stacijas, gan no autobusu pieturas.

Nedēļas garumā, ja kādam ir vēlme var sarunāt un atstāt kaut kādas mantas (teltis, guļam maisus vai citu.), un to es nogādāšu 21-23.06 uz namiņu jau. Lai mazāka ir stiepjama piektdienā.

Ēdieni un dzērieni:
Šeit ir divas opcijas:
1)Katrs nes savu daļu
2)Katrs nes savu daļu+centralizētā apgāde:
CA: Tātad apņemos sagatavot gaļu aptuveni uz 8kg (cūķi+vistiņa), zaļumus, alu 15l+kvasu 10l (Iļguciema izlejamais) + stipro/vīnu pāris pudeles, to visu arī vienā veidolā nogādāšu līdz namiņam. Vienīgi vajadzēs naudas pārskaitījumu no Jūsu puses. Cenas un apjomus šīs nedēļas laikā precizēšu.
Jā kādam ir ekstra vēlmes droši var nosaukt, pievienosim sarakstā un aizvedīsim.
Un atlikušo visu jau pēc pašu vēlmēm.

Pasākuma norise:
Ja ir iespējas, laipni lūgti saģērbties tautiskās vai tuvu tām noskaņās.
Tradicionālas aktivitātes. Neskaitot lekšanu pāri mangālam. ;D
Ir pieejama pludmale.
Varēsim sataisīt ugunskuru - ir no kā un gaida jau vesalu gadu ;D
Noteikti paķeram galda spēles vai kaut ko no aktīvā pēc pašu vēlmēm.

Viesu skaits nav ierobežots, tomēr būšu realistisks un pie kaut kāda momenta vēršu vārtus ciet, tas pats arī sakarā ar a/m. Būt skaidrā būs pagrūti ;D
Interesentus atsaukties šeit, pievienošu jau individuālajā pasākuma sarakstē.
P.S. Apjoma cipari ir rauti pašlaik no gaisa un var tikt mainīti.

3 Likes