Jāņi pie 5umm3r (Jo vasara! Get it?....no?..oki...) 23.06-24.06

Tad jau redzēs. :smiley:

Nee, nu gan jau iedosim tev kaadu navigatoru, lai zini kur braukt. :smiley:

Man iespējams tas maršuts būs Saulkrasti - Agnese, nevis Rīga - Agnese. :smiley:

Tu gribeeji teikt - Saulkrasti --> Riga --> Agnese. :smiley:

Ja ieliesi, kaut vai uz Zilupi. :smiley:

Es pagaidam izskatas ka iespejams netiksu. Kads varetu vlogu par pasakumu mana vieta uztaisit :smiley:

1 Like

Visu var sarunaat. :smiley:

Bet reaali tas baigi paliidzeetu. Protams, tagad veel gruuti teikt, ko vispaar kas njems utt., bet pieljauju, ka eertaak buus, ja kaads aizvediis, nevis pashiem ar sabiedrisko vest. :wink:

Tas ir tālu, tādēļ grūti teikt kas un kā būs. ~_~

Yep, bet laiciigi jaaplaano, lai nav peedeejaa briidii kaa pa Jauno Gadu. :smiley:

Neko nezinu par jauno gadu. :smiley:

Ir braukts 2 dienas all day/night long autiņā. Meh kamēr mūzika skan tikmēr ir oki. Esmu arī laikam viens no tiem, kas ir pieradis braukāt daudz :smiley:

Nu blje, man jau peec divaam nobrauktaam stundaam saak apnikt muuziku klausiities. :smiley:

Vai nu klausies sūdīgu mūziku vai arī sasniedz to momentu kad nāk miegs :smiley:

1 Like

Nee, vienkaarshi zb braukt un liidz ar to viss zb. :smiley:

Nav tā patīkamākā nodarbe, bet meh, nekas traks jau ar nav :smiley: Vari pārdomāt savu dzīvi :smiley: :smiley:

es aizveru acis, kad atveru, esmu jau galā :smiley: Time Travel :smiley:

A kas vispār taisās pie summer braukt? Un ar ko?

1 Like

Nav veel viss liidz galam izplaanots, bet pielauju, ka liela dalja foruma. Ar ko atkariigs no kurienes brauks. Personiigi, droshvien ar citiem no Riigas reizee.

1 Like

@Matejs Ko domā par šo? :smiley:

Emm… Jūs jau Jāņus plānojat?! Pagaidām es neko nemāku pateikt. Atgādini man kādu nedēļu pirms Jāņiem, tad es tikai varu sākt sev laiku plānot. Bet man ir aizdomas, ka Jāņi ir ļoti neparocīgs laiks, lai es kaut kur izrautos, jo darbu vienmēr uz svētkiem ir daudz.