Izlaista Winx Club ekranizācija - Fate: The Winx Saga

Smukpuisīši un fejas, kas tas varētu būt? Winx ekranizācija par kuru jau sen kļīda baumas. Netflix atkal protams.

Oho, bērnības nostaļģija ir klāt…

Pirms tam pat nezināju, bet pirms pāris nedēļām iekš Youtube parādījās vairāki video par šo Netflix adaptāciju un tajā esošo whitewashing.

@Enemijs , lol, whitewashing?! Dikti neesmu vienā vilni ar lore, bet kam nepatīk ka fantāzijas pasaulē pietrūkst Āziešu, Āfrikāņu un kā vēl nē?

@Kristianux tur jau tā lieta, ka multenē Flora bija latina un Musa aziāte, bet netflix adaptācijā tiek abas aizstātas ar baltām sievietēm :D Tecna vispār for some reason ir izņemta ārā

1 Like

Kaut kāds nepareizais Fate. Es jau domāju…


Netflix lapā izskatās labāk, nerēgojas tās 5 zvaigznes no 10. :D https://www.netflix.com/lv/title/80220679

Ja nemāk adaptēt tad lai nelien :D

1 Like

bet kā var šitā sačakarēt… viņiem ir ideāls aktieru klāsts… un raiba grupa. Vai tas ir kāds mērķis sabāzt melnos aktierus tur kur tiem nav jābūt? (Gaidu Hariju Poteru kur Hagrids būs mels AF)
image

1 Like

Neredzu kā tas būtiski ietekmē darbu. Ja adaptācija ir draņķis, tas diez vai ir saistīts ar kaut kādu washing’gu… Mums vēl te tikai trūka vēl viena ažiotāža par krāsām. Baigi nesmuki pret aktieriem un to mākslu, brāķēt viņus, jo tie neatbilst pareizajam krāsu kodam vai formai. Pieņemu, te neviens nav skatījies šo adaptāciju.

Ar aktieriem viss ir kārtībā, tikai esmu pavilcies uz Netflix apcelšanu attiecībā uz adaptācijām, kurām tādas izmaiņas škiet liekas… ahem… Trissa

1 Like

Pag, ko viņi izdarīja Trissai?

image

Netflixa kļūda adaptācijā ir tāda ka visu ir jāsataisa edgy af, tas nekas ka orģināls nav tuvu tam utt >:(

Vai piemēram ja galvenajam varonim ir draugs, kurš ir attiecībās ar meiteni, tad netfliksā būs galvenajam varonim ir draugs, kurš attiecības ir ar vīrieti tml.

Vismaz daļā gadījumu šovs ir tik pat baudāms kā galvenais avots, bet citos gadījumos tas smagi izjauc notikumu dinamiku.

Skatoties nepamanīju. xD Man likās tā ir jauna varone. Ja ir Jenefera vai tad kādu citu varoni vajag…