Istabas izgaismošanas padomi brālītim ^-^)/

Es sev gribētu izgaismot dažādas vietas istabā ar led rgb strēmelēm. Kādas labāk pirkt, kā pielikt klāt, kā savienot tās savā starpā, kā ir ar elektrību. Cik zinu, tad @anon81076694 ir šāda veida izgaismojums.
image

1 Like

Nu @anon81076694 ir elektronikas tehniķis ar diplomu! viņs tev var palīdzēt.

Nu tad vai @anon81076694 man palīdzēs izveidot šo brīnumu? :smiley: Pagaidām man šis viss ir vēl idejas stadijā, jo vēl jāpasūta. Šo ten labāk pirkt Latvijā vai pasūtīt no ārzemēm?

Var jau, Parastās RGB lentas es pērku tepat Rīgā, ledakcijas.lv nav pārāk dārgi, bet protams var arī no ebay.com pirkt tik jaskatās specifikācijas, spriegums kas ir kopējs + vai - utt kā arī cik daudz diodes ir uz vienu metru, uzreiz pasaku nepērc ūdens izturīgās, tās ir dārgākas un tev īsti tas nav vaidzīgs.
Varu palīdzēt atrast bet pasaku ka tu ar viņām vari statisko gaismojumu taisīt tas ir domāts tā kā viss garums vienā brīdī vienā krāsā spīd. Kā es to izmantoju ir te

https://www.youtube.com/watch?v=rk9RoeiFtTo

Un Tad jau ir lielie puikas! RGB adresejamie!
Tās ir divtik trīskārt dārgākas lentas kuras tu vari sakrāsot kā grip pa gabaliņiem bet ir jamāk programmēt (ka jau arī ar rgb parastajām lentam). Bet nu atšķirību var redzēt kā es šeit biju sataisījis!

Uzreiz atvainojos pa kvalitāti mans telefons nav labākā videokamera jo īpaši tumsā!

Runājot pa kontroli un barošanu un saslēgsānu, nav labi vairāk pa 5 metriem uz vienas barošanas bet nu maks ir 10 atkarībā no barokļa, kas ir ar adresējamām tev 10 metriem signāla stiprums sāk pazust un līdz šim nēsmu redzējis neko kas to novērstu ja vien jaudīgāks kontrolieris bet nu es biju izdomājis vienu shēmu ko ik pēc 5 metriem likt jo man bija Arduino nano tam pieslēgts pa taisno bet nu tur vaidzēja sataisīt vadības bloku ko kautkad vel taisīšu, ir jau gatavi ebay,com man šķiet .

2 Likes

Ja vēlies aplīmet jebko ar gaismas diodem, jāsauc Austri. Viņam pat pods ir apgaismots un reağē uz katru nepeklajīgo skaņu.

1 Like

Kur un kā slēgt klāt barošanu??

Tik oriģināli! :0

Un patiesi. XD

1 Like

Atkarībā no tā ko pērc un cik daudz, parastās rgb ir 12 V bet adresējamās jau ir uz 5 v


Piekāp ciemos, palīdzēsim!

:smiley: http://www.ledakcijas.lv/lv/akslen/ip20-klase/led-lenta-30-diodes-rgb-udensnedrosa-krasaina-g-temp-vt-5050-ip20-detail ko domā par šo ten?

Tu papriekšu izdomā kur ko kā gribi izgaismot, bet izskatās normāli.

Es tur nesaprotu to sistēmu :| visur raksta 1m cenu, bet specifikācijā raksta 5m rullis, tad kā tad tur viss ir??

Kā ir ar barošanu šim te? Būs vajadzīga rozete vai kā?

Cena ir 1m viņas var griezt cik daudz vaig, bet rullī ir 5 m tas ir ja pērc pilnu rulli cena ir x5

Woah 20e uzreiz uzlec par 5m :o


Šis jau tad izskatās pievilcīgāks cenas ziņā :smiley:

Nu bet kā tad ir ar barošanu??

Domāju, ka sāksim ar monitoru

Nu tad domāju, ka sākumā būtu labi paņemt 2m