Indigo Travel - YouTube saturs ar vērtību

Redzēju to video par ‘‘Taileru Olivjē salātu’’ #lietaskasliekpadomāt topicā un galvā uzreiz ienāca šis čalis. Viņš ceļo pa reģioniem, kurus parastam cilvēkam būtu bail apmeklēt.
Jau 2-3 gadus skatos viņa saturu un pateicoties tam esmu reāli iemācijies daudz ko jaunu par šim valstīm, kuras mēdijos klasificē par ‘‘bīstamām/nestabīlām’’ utt. Savā veidā nonicinot. Nemaz nedomājot par to ka šo valstu iedzīvotājiem tā ir realitāte, pie kuras lielāko ties viņi paši nav vainīgi. Korupcija, cīņa par varu un parastais cilvēks tam vissam pa vidu.
Iesaku noskatiīties tieši viņa ceļojumu uz Jemenu! Reāli humanitizēja man valsti, par kuru biju dzirdējis tikai to sliktāko. Vismaz ir skaidrs, virspusējā līmenī, kādēļ tur ir tā kā tur ir. :disappointed_relieved:

2 Likes

Spreižot pēc manas YouTube vēstures esmu skatījies video par Nigēriju. Sakarīgs kanāls. Nav arī sajūta, ka tas čalis briesmīgi daudz pārspīlē un dramatizē tās vietas. Protams, mazliet dramatizēšanas tur gan jau ir.

Viņš vairāk vai mazāk vnk filmē ko redz ar samērā minimālu. virspusēju runāšanu, lai būtu konteksts. Ļoti bieži viņam ir lokāls gids, kurš tūlko to ko cilvēki stāsta utt. Un tas kontent ir reāli riskants, ņemot vēra ka daudzas vietas patiesi ir bīstamas baltam cilvēkam + tūristam.

1 Like

+ aktīvi intervē tautu