Ikmēneša Saiets Februārī 2024 - 02.03 plkst. 18:00

Heyo!

Neemu aizmirsusi par ikmēneša saietu, neuztraucaties :D Februāris ir darbu pilns, bet domāju varam kaut kur iespraust saietu. Daži ieteiktie datumi ir Martā, bet ou well :D

Kad?
2. Martā

Cikos?
18:00

Kur?
Dzirnavu ielā 51 (Roberta Grāmatas)

Sazinājos ar Roberta Grāmatām. Diemžēl rezervācijas nav pieejamas (vai arī par palielu summu), attiecīgi, vienkārši nāksim un skatīsimies, vai salīdīsim visi. Šoreiz mītiņā nebūsim daudz, attiecīgi, gan jau ka vietas būs ;)

Cikos tiekamies?
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
0 voters
Kurā datumā tiekamies?
  • 23.02
  • 24.02
  • 01.03
  • 02.03
0 voters

1 Like

No intersantajām vietām, kurās kā varians var startēt ir Roberta grāmatas uz Dzirnavu ielas. Tur var sarunāt rezervāciju veselai istabai tālākajā galā.



3 Likes

Tauta ir balsojusi!! Tiekamies saietā 2. Martā!!!

1 Like

Jocīgi gan, pirms kādām 2-3 nedēļām bez problēmām sešatā tur sēdējām ar telpas rezervāciju. Tur bija tik mudinājums pirkt dzērienus, atskaitot to bez problēmām. Zinu ar citus mītiņus, kas tur notiek.

Es ieteiktu uzreiz izdomāt rezerves variantu kaut kur aiz stūra, jo tās Roberta Grāmatas ir maza un intīma vieta. Tur daudz cilvēkus nevajag, lai tā būtu pilna. Ja neskaita to ko atsūtīju bildes, tur galvenajā istabā ir vēl 8 vietas kopumā. Vasarā, ja parādīsies ārā galdiņi, būs labāk.

Sveiki visiem,

Es uz ikmēneša saietu tomēr netikšu, jo man ir iespēja braukt uz Yugioh turnīru Lietuvā, uz kuru man ļooooti gribas tikt :grimacing:

Es sarunāju visu organizēšanos ar @Kristianux , attiecīgi, viņš būs atbildīgs par šī mēneša saietu.

Es tomēr sazvaniju Toberta Grāmatas vēlreiz, un izrādās tur tomēr ir rezervācijas (laikam man jauniņais kāds trāpijās). Rezervācija ir sarunāta uz 18:00 uz vārdu “Agnese”.

Lai Jums foršs saiets!!

1 Like

Ļoti jauki ka mums ir divas Agneses forumā. Pat Rezervāciju varēsim piepildīt.

saspiedās ne tas?

(Šo lēcienu var ignorēt, forums telefonā un resni pirksti)

Gadās. :D

1 Like

Nu tad tiekās tauta rīt, ja kādam velk uz 1:1 bazaru ar mani, pēc īpaša lūguma varu ierasties Rīgā arī laicīgāk.

1 Like

Mītiņa diena ir klāt! Whoop, whoop!

1 Like

Latviešiem iet škrobīgi. Leiši mūs sit stipri :grimacing:
Uuun es pēdējā vietā, jo man nav 2 svarīgas kārtis.

GG

2 Likes

Kur vispār tas notiek?

Bšu kaut kad vēlāk. izrakos no dārza :smiley:

1 Like

Vot buržujs kuram dārzs nav dubļu lauks XD kur tikai gumijniekus pazaudēt, neko vairāk

Otrā vieta!!!
.
.
.
.
No apakšas :D

4 Likes