Ikmēneša anime diskusija: Ko skatīsimies jūnijā?

Ko darīt ja neviens neko neiesaka?

Baidos tas liecina par to, ka cilvēki nevēlas piedalīties šajā aktivitātē.

1 Like

Zināju, ka tie 40+% neko tpt nedarīs, tpc netaisīju neko.

Ja, nebūs ieteikti vismaz divi Anime, tad skaidrs, ka tālāk šo nav vērts turpināt.

Katru mēnesi neparadās 2 anime, ko ir vērts skatīties :thinking:

Var ieteikt jebkuras gada Anime :smiley: Vēlāk visi ieteikumi tiek apkopoti un tad tiek izveidota balsošana. Tā Anime kura uzvar tā tad kļūst par mēneša Anime. Tad tiek izveidota diskusija, piemēram pagaišo mēnesi uzvarēja šī un tā ka es viņu ieteicu, tad izveidoju tēmu ef: A Tale of Memories. | ef: A Tale of Melodies. [Ikmēneša Anime diskusija #3 | 2019.gada maijs] - #2 by Kanade

Itkā sabalso, bet piedalīties negrib neviens :smiley: Nu es vēl neizdomāju ko varētu ieteikt, bet izskatās tiešām idejai ir beigas.

Neviens neko vēl nav ieteicis?

Pagarīnāšu termiņu par vienu dienu tad līdz 28.05.2019 ; 9:00

Tiko izgāju cauri kas labs iznāks jūnijā un atradu vienu interesantu animi kas atgādina sister now a devil bet nav ecchi ar nosaukumu
If it’s for my Daughter, I’d even defeat a demon lord. Pirmā epizode iznāk 04.07.19 bet šomēnes es skatos bungou stray dogs 3 sezonu un nevienu jaunu animi neatradu baigi ko skatītos bet bija interese par 2 bet tagad piemirsu nosaukumus būšu vakarā mājās tad apskatīšos

Iesaka vienu anime. Nav obligāti no tām, kas izies vai tgd iet, vari klasiku kkādu, vari reālu mēslu utt, bet lai nepārsniedz +/- 24 epizodes.

1 Like

Airing Anime nevar būt ikmēneša Anime, jo neviens viņu nenoskatīes pa Jūniju, jo nebūs izlaistas visas sērijas.
Vispār jāiesaka darbs kurš jau ir pabeigts.

Skaidrs vaig precizak aprakstīt tēmu jo nebiju foruma kad tika pirmā izveidota
Edit: :joy: esmu tizls neizlasīju ka ir oriģinālas tēmas links

Pagarinu pēdējo reizi tad līdz 29.05.2019 ; 12:00
Balsošanu var nedaudz nobīdīt uz nākošo mēnesi.
Ja neviens neiesaka neko, tad nezinu.

6 Likes

321qei

Kur jūs esat 40%? Fucking trolls…

2 Likes

Labs jautājums :smiley:

Es domāju, ka nav vērts tālāk turpināt, jau pagaišo mēnesi bija tikai pats minimums, lai izveidotu balsošanu, divas ieteiktas Anime. Un diskusija vispār ir neaktīva, tikai es kaut ko iekomentēju drusciņ un viss. Šķiet tas nevienu vairs neinteresē.

Es pat īsti, nezinu ko ieteikt, apnika, ka mana uzvar visu laiku un tad jāveido tēmā :smiley:
Kaut kā tā laika arī nebija papētīt pa šo nedēļu ko ieteikt.

Ieteikšu šo, izskatās ok

Kur pārējie kas gribēja piedalīties?

No vienas anime nevar veidot nekādu balsošanu. Laikam nav tolka pagarīnāt vairāk.

Sen jau. xd

Bet šeit ir doti 2 varianti.
@Menestrels Trigun un @Kanade “Shuumatsu Nani Sitemasu ka? Isogashii Desu ka? Sukutte Moratte li Desu Ka?” .
Tā kā var notikt, bet tas notiks tik starp diviem cilvēkiem ;d @Menestrels un @Kanade xd


Bet pagāšreiz bija tevis dotā Hourou Musuko un @Kanade dotās ef: animes.
Uzvarēja tās ef: animes.
Apskats ir, @Kanade deva savu viedokli … bet ja Tu piedalījies, tad kāpēc pats neesi devis savu viedokli?
Tu tad neesi noskatījies iespējams nemaz? ja jā, tad kāpēc nē?

Pirms tam arī otrajā reizē, piedalījās mazāk nekā pirmajā reizē, bet tāpat bija pāris cilvēki.
Gate, Trigun, Houseki no Kuni un tevis dotā Otome wa Boku ni Koishiteru. Uzvarēja Haouseki no Kuni.
Tu devi savu animi, bet nepiedalījies balsošanā. Un beigās tā arī neizteicies Haouseki no Kuni animes topikā, kā tik pavaicāji vai 3d anime? .

Tātad tas ir baigi švaki, ka viens no pasākuma uzturētājiem it kā piedalās, bet gala rezultātā nekā neizdara. :/

Laigan manu ka neesi jūnijam pats nekā ieteicis ;d Tad beigās nemaz negribi piedalīties, bet tik uzturēt šo pasākumu pie dzīvības?


Bet visā visumā nav reāli jēgas šo turpināt, ja jau piedalās tikai kādi 2 cilvēki un tiešām beigu beigās vienīgais kas izsakās par animēm ir @Kanade, tātad tik 1 cilvēks xd
Vienkārši paši noskatāties tās animes, ja gribat un izveidojat apskatu. Un citi kuri gribēs noskatīties noskatīsies un ja gribēs izteikties izteiksies.

1 Like

Vai tad @Menestrels ir kaut ko ieteicis?

@Menestrels, tas bija ieteikums?

Tādā gadijumā varam veidot balsošanu