ef: A Tale of Memories. | ef: A Tale of Melodies. [Ikmēneša Anime diskusija #3 | 2019.gada maijs]


Nosaukums: ef: A Tale of Memories. | ef: A Tale of Melodies.
Sērijas: 12+12
Gads: 2007, 2008
Žanrs: Mistērija, Drāma, Romantika


ef: A Tale of Memories.

Ziemassvētku vakarā Hiro Hirono satiek Miyako Miyamura , meiteni kura nosper viņa velosipēdu, lai ar to dzītos pakaļ zaglim. Pēc tam, kad Hiro ir atradis savu velosipēdu salauztu un Miyako bezsamaņā, abi negaidīti pavada Ziemassvētku vakaru kopā, un kad abi atklāj to ka iet vienā un tajā pašā vidusskolā, viņu attiecības attīstās vēl tālāk. Tas padara greizsirdīgu Hiro bērnības draudzeni Kei Shindou, kura cenšas iegūt fotogrāfa Kyosuke Tsutsumi uzmanību.

Kaut kur citur, Renji Asou, kurš sapņo kļūt par princi baltā zirgā, tagad ir iespēja sastapties ar Kei dvīņu māsu, kautrīgo Chihiro Shindou, kura pavada laiku viena pamestā dzelzceļa stacijā lasot. Abi ātri kļūst par draugiem un abi kopā nolemj uzrakstīt romānu. Kad Renji atklāj Chihiro noslēpumu (traumu kas izraisa īslaicīgu atmiņu), viņa bērnības ideāli tiks pārbaudīti.


ef: A Tale of Melodies.

Stāsts notiek pagātnē, Himura Yuu_ ir cītīgs students kurš vēlas saglabāt top pozīciju Otowa akadēmijā. Kādu dienu viņš satiek noslēpumainu meiteni, kuru sauc Amamiju Yuuko, kura par pārsteigumu viņu atpazīst. Atmiņas no tālās bērnības, atmiņas, kas sen ir pagaisušas … tikšanās ar Yuuko piespiež Yuu saskarties ar abu pagātni un tagadni.

Tagadnē, Kuze Shuuichi šķiet ir brunču mednieks, bet iepazīstot viņu tuvāk drīzāk ir cilvēks, kurš vēlētos palikt viens. Hayama Mizuki nav meitene, kas ļautu viņam būt vienam, īpaši pēc tā, kad ir dzirdējusi viņa skaisto vijoļspēli. Kad Mizuki mēģina satuvināties ar viņu, Kuze mēģina viņu atgrūst. Stāsts par viņu jaunajām attiecībām ir aptumšots ar nenovēršamu traģēdiju.

Noskatījos jau abas.
Tale of Memories ir tik tiešām masterpiece. Es pat negaidīju, ka tas Anime man tik ļoti iepatiksies.

Tale of Melodies gan nebija tik laba kā Memories. Kaut kā galvenie varoņi tik ļoti nepiesaistīja. Pāris vietās bija tādi jocīgi animācijas efekti, kas tā ne īpaši patika, vairāk likās lieki. Story kopumā ok, bet nepatika, ka ar traģisku notikumu.