Ieteikumi kā visefektīvāk apklāt ģitāru ar papīru vai citu materiālu

ieteikumi kā visefegtīkāg apklāt ģitāru - koka virsmu, ar papīru vai citu materiālu, bet laikam jau papīru - un mērķis pēc tam ir sazīmēt vai salīmēt tam pa virsu ikonas un artu? Mērķis ir tāds, lai to papīru var noņemt un lai ģitāra īsti neciestu.

Atkariba ka to visu art plano dabut virsu…

Kaligrāfētus logo. Respektīvi biezāku/izturīgāku papīru.

Para bildes uz ka gribi dabut un ko gribi dabut…

Ja tev nevajag neko super fancy, ieteiktu orakālu jeb līmplēvi. Veikalos pieejamas visādas krāsas, matētās un gludās, vajadzīgos rakstiņus visai viegli ar papīra nazi izgriezt. Arī nebūs daudz problēmu ar virsū uzlīmēšanu un vēlāk noplēšanu.

1 Like


Ukulele no abām pusēm.
Vēlos aplīmēt ģitāru ar logo, daudziem dažādiem logo, kurus vēl taisīšu - it’s a surprise - so tu say. Lieta tāda, ka es, varbūt, vēlēšos to visu noņemt no ukuleles, tālaikai izmantošānai. Ja kvalitāte cietīs, tad es varu arī uzupurēties un atstāt visu virsū, bet skatīsimies. PROBLĒMA, ir tāda, ka man arī fons jāmaina. Krāsa, kādā ukulele ir tagad… mani neapmierina. Tāpēc man ir jāsataisa kaut kas kā to nomainīt. Par pārkrāsošanu esmu domājis - like ar baloniņu, bet nezinu, vai tas ir visefektīgākais variants. Tāpēc nolēmu vispirms aprunāties ar jums.


Attēls ar logo ir tikai informatīvais. Sakot, ka logo būs krāsaini. Bet logo ir vēl nākotnē. Tagad jāatrisina variants, par to kā efektīgi nomainīt fonu, gatavu apstrādei.

1 Like

Domāju baloniņš ir visefektīvākais, jo krāsas slānis būs plāns un izklājums līdzens. Protams, vēl var izpētīt dažādu krāsu ietekmi uz akustiku. No otras puses, tev tā ukulele nav tik dārga un nekādas īpašās akustikas tur visdrīzāk nav.

Lai to paveiktu šo to vajadzēs:

Variants ar limplevi labs ka nomainit fona krasu. Limi velak ar vaitspirtu var bez problemam notirit(ja palicis kkas) bet ieteiktu krasot. vel jau var pec idejas noslipet lakas un krasas slani nost un izveidot visu no nulles(es to daritu lai nepalielinas krasu un pareja visa slanis kas varetu ietekmet akustiku).