Iespējams Journey Windows ports


:hushed:
but my pc is a poop, it won’t work for me :’(

3 Likes

Lol. Nav taka bik par vēlu viņu uz PC palaist? ';D

1 Like

PC porti paliek aizvien populārāki, jo uz platformas ir diezgan naudas. Tu vari ar vecu materiālu nopelnīt vēl kādu kapeiku.

Kā arī iespējams, ka studijai, kas izstrādāja spēli bija līgums ar Sony, kas neļāva viņiem publicēt spēles citās platformās.


Pašā Wikipedia rakstā rakstīts, ka ports varētu tikt izlaists 2019. gadā, lai gan nekas nav droši zināms.

1 Like

Uzmetu aci Epic Games shopam, kurš it kā sāks konkurēt ar steam un tur pamanīju Journey.
Bišk apjuku, jo nelikās ka Epic Games pārdotu ps3/ps4 spēli ;d Bet tad uzmetot aci wiki redzu ka tiks izlaista uz pc.
Gribētos uzspēlēt, bet mans pc ir pārāk švaks :<

@Polar_Hoootsu nē jā, īsti nezinu. Nu jā tā popularitāte un hypes ap spēli sen sen sen jau pazudis ;d bet tomēr būs jau citi kuri labprāt to uzspēlēs uz pc ;d

1 Like

Un tad esmu es. Pāreju arvien vairāk uz savu PS4.
Sēžu un priecājos par visām spēlēm kas iznāk uz VR. Mazāk laika ko man pavadīt realitātē.
Šobrīd ļoti esmu ar “Beat Saber” aizrāvies.

1 Like

Tikai viens liels mīnus ir tas, ka daudzi nevar atļauties to VR nopirkt.
Skatos ka arī @GameStation ir vecais VR. bet nu ouff.
Gaidu es to SAO, gaidu ';D
6h so far tīri nosēdēt varu.

1 Like

Šeit vairāk biju domājis, ka kompāniju starpā kļūst aizvien populārāk ieguldīt resursus PC portu izveidē. Bieži vien spēles nav pirmā svaiguma un ir iznākušas uz konsulēm dažus gadua iepriekš. Vai starp PC geimeriem porti ir populāri nemācēšu teikt.

Paskatoties cik daudz Remasterotas spēles uz PS4 nu ir. Šo punktu es pat nedaudz apšaubītu. Pluss viņi izlaida tak PSClassic no jauna. kaut kas jau specs ziņā tur ar noteikti ir izmainījies.

1 Like

Es nezinu cik ienesīgi tas ir, bet ja paskatās tad sāk biežāk un biežāk parādīties konsoļu spēles uz PC.
Piemēram Vanquish un Bayonetta pagāšgad tika izlaista uz PC.
Shenmue 1 un 2 arī tika šogad izlaisti uz PC.
Kā arī Yakuza 0 šogad uz pc un kaut kad arī Yakuza Kiwami būs uz pc.
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - tas ir remasters, bet tai pašā laikā Crash bija ps2 tēls, bet izlaida uz citām konsolēm un PC.
Pagāšgad tika izveidots Ōkami remasters, bet ar izlaists uz konsulēm un PC.
Un lūk, pirms pāris dienām Katamari Damacy tika izlaists uz pc kā high-definition remaster Katamari Damacy Reroll.
Un gan jau ir vēl pāris citi piemēri.
Okey, varbūt negodīgi ir pieskaitīt remasterus kurus portē uz PC, jo tas ir savādāk nekā pašu vecu spēli kuru portē kā Vanquish. Bet tomēr tās ir bijušas jau cik sen ps2 vai citas konsules labākās spēles, tik pat labi viņi varēja uztaisīt remaster versiju un atstāt uz jaunajām specifiskajām konsulēm. Bet nu domu gan jau saprati.

Man Journey ir uz PS4. Nepirkšu otro reizi uz PC bez vajadzības. Spēlējis gan vēl neesu. Laika brīva nav tik daudz.