Ierocis(?) es nemāku(?)

Tātad vēlos uztaisīt kaut ko līdzīgu izkaptij (jā, pieņemsim, ka tā būs izkapts), bet viena problēma parādījās jau plānojot. :relieved:
Par cik uz uniconu došos ar sabiedrisko (+ pirms tam man vēl vajadzētu līdz rīgai tikt) vēlos uztaisīt šo izkapti kaut kādā veidā sadalāmu(?)

Long story short es nevaru izdomāt kā uztaisīt to vietu starp asmeni un rokturi, lai tos varētu atdalīt. (lai to visu padarīšanu varētu pa gabaliem pārvadāt) Pats asmens būs principā no plastmasīga materiāla, rokturis probably arī.

Vai kāds no jums ir veidojis ko līdzīgu? Vai arī internetā ir ko atradis? :smiley: (i guess i’m too dumb, īsti neatradu neko tādu, ko es pati varētu uztaisīt)

1 Like

Par kādu ieroci iet rina? Kapec neizmantot tādu pašu savienojumu, kā īstien nažiem, kur asmens ir iekš paša roktura. Tam ir izurbti caurumi un savienoti ar kociņiem.

Ja nebūs slinkums, apkopošu pāris metodes un došu ziņu. Ja pārāk ilgi klusēju: pabaksti mani.

+jāredz mērķis, skices un potenciālā savienojuma vieta.

Vēlāk saņemšos un aptuveno skici uztaisīšu, pabakstīšu tevi. :slight_smile:

2 šitādas saliktas kopā tā lai no aukšas vari ieslidinat uz kāta to pašu asmeni. Izturīgi lēti un viegli
Vari pieskrūvēt un ar epoksīdu salīmēt katrā pusē. Esmu pārāk slinks lai skaidrotu savu domu, bet gan jau ka kāds sapratīs!

tad vienīgi nepieciešams fiksējošs elements, savādāk kritīs nost (protams ja notiks kaut kāda vicināšanās)

Umm ierocis ir paredzēts diezgan liels, tāpēc vajag pēc iespējas izturīgāku savienojumu

Pareizi, pa to neiedomājos :sweat_smile:.
Bet varētu ieurbt caurumu no sāniem un garo skrūvi cauri izlikt kad saliek un uzliek uzgriezni ar atperšeibu.

oh wait, man tikko pašai smadzenes pakustējās. Vēlreiz kārtīgi apskatīju kā ierocis izskatās, sapratu ko darīt.
false alert
es atvainojos, manām smadzenēm grūti iet :sweat_smile:

1 Like

Bet tad varbūt iemetīsi bildi ar viņu lai citi arī redz :joy:

tā ir suzuyas juuzou quinque :confounded: :joy:

kāts jau iet iekšā viņā. tad toč ir vienkārši :joy:

jep, es kaut kā aizdomājos un ne līdz tam domas nonāca. :smiley:

1 Like

Šajā man varbūt pat būtu visvairāk bail par to sīko, aso stūri “izkapts” vidū, pašam rokturim atblasts pietiek simts reizes pāri :smiley:

1 Like

to esmu iecerējusi taisīt ne tik tuvu vienu otram(?) ja var saprast ko domāju

teikšu godīgi, ka ieroči nav gluži mana stiprā puse, bet es zinu puišus kuri ir diezgan atsaucīgi un arī paši taisa ieročus uz pasūtījumiem. Tu vari droši viņiem pajautāt un viņi var dot konsultāciju, ja vajag. :'D

Oh, paldies, noteikti noderēs :slight_smile: