Iepazīsti komūnu 2024 - N0_0rie komiksu pasaulē

Šoreiz tiekamies ar vienu no mūsu komūnas lielajām komiksu zīmētājām un Vācijas ceļotājām @N0_0rie!

Vairāk klausīšanās linkus atradīsi šajā saitē → Iepazīsti komūnu 2024 - N0_0rie komiksu pasaulē by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @N0_0rie, @Forge, @Menestrels
Audio & Video: @Menestrels

10 Likes

@N0_0rie vari ielikt savus darbus!?
Izskatās ļoti intersants tev hobijs! Gaidam garo versiju !!!
Bij intersanti paklausīties. :+1: :wink:

2 Likes

Nu rīgā visu laiku ar vis kaut kas notiek, tas tikai netieku diži reklamēts

Kopumā

Latviski viss ir šeit zem komiksu kategorijas (pārtulkoju tikai īsus), bet ja gribas sarakstu, tad.
Krieviski un angliski ir vairāk

2 Likes

Es arī nesaku, ka nenotiek, vnk daudz mazāk

N0_0rie kā iekāpa komiksu pasaulē tā arī nekad vairs neizkāps :D

Es neatceros cīņu starp Donaldu Daku un Tomu un Džeriju, jo lasīju abus, bet ja tā, tad Donalds Daks bija labāks.

Beztēmas stūrītim nebija ne vainas :D

Tā visticamāk vienkārši bija mana personīgā iekšējā cīņa, kurā arī uzvarēja Donalds Daks ;D

Brālis joka pēc prasīja lai uz dzimšanas dienu uzdāvina Donalda Daka žurnālu, un abi izlasot žurnālu secinājām ka agrāk bija labāki komiski jo man tikai 1 komikss patika un viņam arī 1 vai 2 :D

Kādas ir būtiskākās izmaiņas salīdzinoši ar vecajiem? Viss palicis ‘‘woke’’? :smiley:

Īsti nepateikšu bet man bija garlaicīgi lasīt :D Un tur arī laikam bija komiksi saistībā ar Duck Tales ja es smagi nekļūdos, tagad nezinu kur tas žurnāls ir nomests lai pārbaudītu :D

Savulaik man bija vesela kaudze ar Donalda Daka komiksiem, bet kad izvācos no senču mājām, visus izmetu miskastē. Bija doma nodot kādai bibliotēkai, bet kkā neaizgāja līdz tam, vai nu bibliotēkai nevajadzēja vai kas. Tolaik (hz vai joprojām) katram komiksam nāca līdzi kaut kāda plastmasas rotaļlietiņa, tās arī man bija vesels maiss, loģiski, tās arī izmetu.

Bet man vēl ir saglabājušās šīs divas grāmatas:

It kā bija arī komiksu apkopojumi aptuveni tāda paša izmēra paperbound grāmatiņās, bet tie man nav paņemti līdzi, laikam arī izmesti, vai varbūt vismaz tos nodevu bibliotēkai.

3 Likes

Akd, šitas tādu core atmiņu atsauca - bērnībā man bij šausmīgi daudz donalda daka komiksi mantojumā no māsīcām, so vēlo 90 gadu izdevumi. Paši komiksi man ir blāvā atmiņā, izņemot dažus, bet tur bij visādas krutas rubrikas, piem par ledus viesnīcu, vai kāršu trikiem utt. Tur pat reklāmas man kā mazam ķiparam likās kaut kas episks. Daudzi izdevumi bija fragmentāri jo māsīcas abas bij radoši sīkie

1 Like

Man ar ir tādas mājās :heart_eyes:

1 Like

Man liekas bija vēl kāda trešā, jo par sportu laikam nebija, bet atceros, ka divas grāmatiņas bija :D

Tie bija mani bērnības gadi, tā kā I was first owner. Bet es atceros, ka ar gadiem tie komiksi palika arvien pliekanāki un pliekanāki, un vienā jaukā brīdī vnk apnika.