Iepazīsti komūnu 2020 - @Shadowrise Maxima turnīra arka

Originally published at: Iepazīsti komūnu 2020 - @Shadowrise Maxima turnīra arka

No Optima līnija līdz straumēšanai un shonen. Šodien ciemos Shadowrise, viens no komūnas aktīvākajiem biedriem, lielākais pagājušā gada sirsniņu devējs.

Komentē, uzdod jautājumus un gaidi nākošās epizodes!

Podkāstā piedalījās: @Shadowrise, @Kadiljaks, @Menestrels

Vairāk izvēles iespējas kur klausīties podkāstu (kā Spotify, Google Podcasts) atradīsi: d6.lv Podkāsts • A podcast on Anchor .Meklē mūs komūnas forumā animeforums.lv.

9 Likes

Ņem sliktus meme… but its a honest work :D
image

2 Likes

@Shadowrise ja tev būtu jaspēlē 3 spēles visu mūžu, kuras tu ieteiktu?

Death Note ir shounen nevis seinen, ja nemaldos xD Un endings bij reals suds xD
@Shadowrise Fullmetal original vai brotherhood? Kurs labak patik?

Coffee gang skrr skrr, fuck tea.

@Menestrels Ka tu vareji aizmirst man pajautat podcast’a par streaming, pilnigi neciena… Feels bad man.

1 Like

lelelel laikam neesi tik populārs kā @Shadowrise :D

1 Like

Good enough :smiley:

1 Like

aw bruh gif nestrādā

image
https://data.photofunky.net/output/image/e/0/3/2/e0328f/photofunky.gif
A honest work indeed :D

1 Like

Uff grūts jautājums. Es laikam tiektos uz lielām (vai ne tik ļoti) open world spēlēm varbūt kādus MMO. Hmm šoreiz teiksim Elder scrolls pēdējas 3 single player spēles - Morrowind, Oblivion un Skyrim.

Labāk patika Brotherhood. Endings arī likās foršāks.

original>bortherhood everyone knows that, but yeah ending for bh is better

1 Like

Varu nepiekrist. Jā esmu no retajiem indivīdiem. Jā autori parāva to latiņu, kuru viņi nebija spējīgi paši noturēt (vai mangas iespaidā, nezinu), bet skatāmies uz pašu darbu. Uz pašu notikumu loģisko secību pa lielam pretenziju nav, visas kārtis tā vai citādi tika veiksmīgi izspēlētas, to ka tiek nogalināts viens no vadošajiem personāžiem un viņa vietā ievesti jauni, tas ir ģeniāli. Protams nosacīti jaunajiem - nepietika vairs laika, telpas, lai viņu motīvus un šaha gājienus varētu pilnībā izspēlēt un saprast, kā rezultātā viss sanāca sasteigti, ļoti, un kļuva diezgan neizteiksmīgi.

Kā arī nezinu, kas ir mangā ar pasaules un personāžu attīstību, bet anime autori pa savam ātri nonāca strupceļā, tā es teiktu, tika radīts tik varens personāžs, pret kuru grūti ko izspēlēt. To kā viņi beigās viņu nolaida līdz banāla psihopāta statusam ir bēdīgi, protams, ierokoties var saprast motīvus kāpēc tā notika, bet tas atkal - viss pavirši parādīts.

Beigas nav sliktas, autori nespēja noturēt latiņu, kā arī paši skatītāju prāta spēles pieļāva ko diženāku. Man personīgi prasījās, ja būtu vēl papildus divas sērijas klāt, autori būtu spējuši visu nedaudz labāk izspēlēt un salikt.

Kādreiz būs jāsaņ’mās un mangu jāizlasa, lai saprastu cik viss ir slikti vai labi…

2 Likes

Man ja tā godīgi tieši pret pēdējās episodes beigām mazs questions, bet pēc noteikta momenta šovā, darbs vairs nelikās tik iespaidīgs. Personāži ļoti nevietā likās, un nebij nekādas info par viņiem, un īsti viņu attīstība nebij manāma šova laikā vairs, kā jau teici. Story arī started to lack spiceness, cuz jau pirmajās epizodēs “pēc noteikta notikuma” pilnīgi jau atklāti deva zināt, kas notiks beigās, un vairs nebij tās vilinošās neziņas, kas rivilary vinēs, uz kā tehniski turējās šova pamats tbh xd “Pēc tā notikuma” ja beigtos šovs būtu daudz labāk xd

2 Likes

Vai ir kāda spēle, kuru šobrīd īpaši gaidi, kura vēl nav iznākusi?

1 Like

Hmm varētu teikt, ka jauno Elder Scrolls gaidu, kaut tas vēl šķiet aiz kalniem.
Parasti gan neiespringstu uz vēl neiznākušām spēlēm un vairāk skatos uz to kas šobrīd pieejams.

2 Likes

Varu arī par šo momentu piekrist. Pēc tā momenta, ja būtu beigas - tā arī būtu bomba pa savam. Bet ir kā ir un ar to jasadzīvo.

Varu piekrist, pēc tā mirkļa viss ātri salikās galvā un tapa skaidrs.

2 Likes