Iepazīsti komūnu 2020 - @haachikooo likuma priekšā

Originally published at: Iepazīsti komūnu 2020 - @haachikooo likuma priekšā

Šoreiz iepazīstamies ar @haachikooo – aktīvu pagājušā gada komūnas biedru, vienu no aktīvākajām saietu organizatorēm un mūsu sociālo tīklu kuratori.

Podkāstā piedalījās: @haachikooo, @Kadiljaks, @Menestrels

Vairāk izvēles iespējas kur klausīties podkāstu (kā Spotify, Google Podcasts) atradīsi: d6.lv Podkāsts • A podcast on Anchor .
Meklē mūs komūnas forumā animeforums.lv.

8 Likes

Kādam jau jāorganizē. :D

1 Like

Yeeeeeee… Vampire Knight kas par nostaļgiju, bet tāds sūds izrādījās ka nodropoju :D Bet kas par drāmu :D

Hachiko es tevi mīlu :D Tu skaties Vaļeru :D :kawaii_potato:

Lel onlyfans xD davai :vienradzis:

2 Likes

Kāda ir tava iecienītākā filma vai filmu žanrs?

es tieši domāju, ja tagad vampire night skatītos, drošvien would puke in my mouth a bit ;DD

Vaļera da best :ok_hand::ok_hand::ok_hand: es katru reizi skatoties viņa video - no sirds smejos ;DD

onlyfans kur es ēdu nūdeles, content of the century :joy::joy::joy:

1 Like

hmmmmmm

man ļoti patīk filma General (1926.gads), bet skatos visas filmas un visus žanrus pēc noskaņojuma.

1 Like

yeeet, es nesu šo organizatora krustu ar tulznainām pēdām, līku muguru un sasvīdušām padusēm

Ak tā jaunība kad hypots tika par visādiem mēsliem :D

Yuuuuuuu… pēdēdais video kur bija ar genshinu tāds pavājāks bet pārējie *mhwa :ok_hand:t2: Kā arī man patīk kā viņš ņem vērā skatītāju ieteikumus ar savu laimes ratu, nekad nevar zināt kāda spēle tik tajā ratā :D

2 Likes

Cerams, ka šogad pierimsies Ķīnas vīruss un varēs sarīkot vairāk tusiņus, man pat pašam ir vismaz viena, samērā paliela ideja.

Domā šito:

Dat vienkārši VAU! Esmu pārsteigts un cepuri nost! Tu esi super cilvēks. :owocry: Kītons ir viens no maniem top veco laiku aktieriem. Viņa triki - bāc! Tie vinkaŗsi norauj jumtu joprojām un gandrīz jau kā 100. gadi pagājuši. Pilnīgi asariņa sarosījās.

Starpcitu, ja pareizi atceros Generals ir 4K restaurētā versija.

Mēs gaidam. Un gaidīsim. Nesteidzies. Bet jo ātrāk, jo labāk. :3:
Bet nopietni - tas iespējams arī būtu viens no top saturiem salīdzinoši, lai gan trendi uz mugbang ir tākā nogājuši.

1 Like

yaaas!! ;33 man bija arī tas gods filmu redzēt uz lielā ekrāna - kinoteātrī, tas gan bija sen sen…

es šādiem tādiem arī sekoju līdzi, no idea kas tas ir, bet patīk skatīties, kā citi ēd. it sevišķi ja pati pie datora kaut ko ēdu ;DD

1 Like

-respect points for not seeing Naruto.

cries in sasuke

@haachikooo Vai tic sazvērestības teorijām ?

visinteresantāk ir par sazvērestības teorijām, kas beigās izrādās patiesība.
piemēram, bija sazvērestības teorija, ka amerikāņi zog un eksperimentē uz bērnu līķiem un boom, it was true, saucās “project sunshine”.
bija sazvērestības teorija un kinda meme, ka fbi un citu valstu slepenie dienesti spying on us through our cameras utt, kamēr izrādās yeah - facebookam, googlei tūkstošiem reižu ir pieprasīts, lai sniedz datus par kādām konkrētām personām un to aktivitāti viņu vietnēs un beigu beigās vairs nav sazvērestības teorija, bet pretty real shit, jo ja pieprasa, tad dod arī to info ;D

@haachikooo
Gintama!!! Big respect :sweat_smile:
Ir kādas mīļākās sērijas?
Vai vairāk patīk šī anime nopietnā (story) puse, vai arī komēdiskā un parodiju puse? :grin:

1 Like

visas sērijas kur shogun parādās ir laikam manas mīļākās :joy::ok_hand: aaah paga, vēl tā sērija - pandeminium-san un shinpachi :joy::joy::joy::joy:
patiesībā gintamas šarms ir tajā, ka smieklīgās epizodes kopā ar nopietnajām mijiedarbojas - enjoying them equally :ok_hand:

1 Like

Golden stuff :joy: :joy: :joy:

Tikko beidzu klausīties, bija tiešām interesants podkāsts.
@Kadiljaks šķiet tas bija tālais 2008/9 gads, kad pievienojos AnimeClan pulkam. Tur man bija līdzīga loma kā @Haachikooo, jo visu laiku rīdīju uz tējas dzeršanām parkā utml. :laughing:

@haachikooo nāc līdzi! :joy: Šķiet tā arī bija. Kurš būtu domājis, ka tu forumā paliksi un iejutīsies tik labi.an atkal Life happens tāpēc tik reti parādos. Bet ļoti esmu sailgojoes pēc kārtīgas foruma pasēdēšanas.
Starp citu, atceros pirmo reizi, kad uzzināju, kā skaties anime. Jaunā gada tusiņā pie tevis, toreiz no ielas vēl kaut kādus lietuviešus pieaicinājāt. :joy::joy::joy: Uuun uz Čaka ielas sagaidījām pusnaktī!

Atminos, atminos. Ehhh tie vecie laiki…