Iepazīstam kosplejerus!~*

Sveiki, forumieši!~ :maple_leaf:
Man ir vienmēr bijusi vēlme iepazīt visus anime foruma kosplejerus! :sparkles: Taču dažādu iemeslu un sakritību dēļ tas nav kaut kā vēl tā smooth sanācis. :sweat_smile: Bet par cik es zinu, ka arī citiem ir tāda vēlme iepazīt un uzzināt vismaz par viņu kospleja pieredzi. Ja tu esi viens no tiem - šis posts ir TEV!~*

Šis pousts ir kā COSPLAY TAG, without tagging. :smile:
Jebkurš brīvprātīgais atbild uz jautājumiem un iepazīstina mūs ar savu pieredzi!~


  1. Kāds ir tavs kosplejera vārds?

:large_blue_diamond:

  1. Kur tevi var atrast? (mājaslapa/sociālie tīkli?)

:large_orange_diamond:

  1. Cik ilgi tu jau kosplejo?

:large_blue_diamond:

  1. Ko tu esi kosplejojis? (Nosauc hronoloģiju. + Vari pielikt mazu fotogrāfiju kolāžu)

:large_orange_diamond:

  1. Iemesls, kāpēc tu iesāki kosplejot? Kas bija tavs pats pirmais kosplejs? Kāpēc tu to izvēlējies kosplejot? (+ fotogrāfija?)

:large_blue_diamond:

  1. Paštaisīti vai pirkti tērpi?

:large_orange_diamond:

  1. Nosauc piecus tavus nākotnes cosplans?

:large_blue_diamond:

  1. Vai ir un kuri ir tavi iesāktie, bet nepabeigtie kospleji?

:large_orange_diamond:

8 ) Mīļākā bilde savā kosplejā? (+ kad ir uzņemta)

:large_blue_diamond:


:sparkles::star::sparkles::star::sparkles::star::sparkles:

3 Likes
  1. Kāds ir tavs kosplejera vārds?

Kikimuffs / Kikimuffs Cosplay

  1. Kur tevi var atrast? (mājaslapa/sociālie tīkli?)

Kikimuffs Cosplay

  1. Cik ilgi tu jau kosplejo?

Hard to say. Es kosplejoju pārsvarā tikai uz coniem vai pasākumiem.
Bet iesāku tā normāli 2014 gadā. :sweat_smile:

  1. Ko tu esi kosplejojis? (Nosauc hronoloģiju. + Vari pielikt mazu fotogrāfiju kolāžu)

Unicon 2014: Fem!Latvia (?? vismaz inspired costume :laughing: )
Wintercon 2014: Thor genderbent
Unicon 2015: Taiga (Toradora!) ; Alice (Alice in wonderland)
Wintercon 2015: Sally (The Nightmare Before Christmas)
Unicon 2016: Poison Ivy

  1. Iemesls, kāpēc tu iesāki kosplejot? Kas bija tavs pats pirmais kosplejs? Kāpēc tu to izvēlējies kosplejot? (+ fotogrāfija?)

Ah… well. Awkward story. Draugi zināja, ka little kikimuff patīk geeky & anime stuff un viņu aizvilka uz Unicon 2013. That’s silly, bet little kikimuff galīgi nezināju, kas ir coni un cosplay :laughing: taču little kikimuff draudzene taisīja kospleju. Little kikimuff viņai jautāja - kāpēc tu to dari - bet viņa nevarēja īsti paskaidrot to ideju un kas ir kosplejs, un kāpēc viņa to taisa. Par cik viņa kaut ko taisīja. Little kikimuffs izdomāja, ka little kikimuffs arī var kaut ko uztaisīt. So little kikimuffs pārģerbās kā hipsters(?). I know… makes no sense. Bet katrā gadījumā… little kikimuffs ieraudzīja tiiik daudz tērpus Uniconā 2013… palika kauns par savu hipstera tērpu. Little kikimuffs nosolījās nākamgad kaut ko labāku uztaisīt - Fem!Latvia, jo tajā laikā little kikimuffs bija huge Hetalia fan ( secretly i still love hetalia) but anyways. Tas kosplejs faktiski nebija kosplejs, bet no tā vismaz sākās mazs cosplay improve…

  1. Paštaisīti vai pirkti tērpi?

Pēdējā laikā cenšos pēc iespējas vairāk pati taisīt tērpus.
Taču esmu pirkusi jau gatavus apģērbus humpalās un audumus pāršuju, lai izveidotu tērpu. :3

  1. Nosauc piecus tavus nākotnes cosplans?

Tie ir tikai plāni. varbūt nemaz neuztaisīšu~

  1. Saya Takagi
  2. C.C
  3. Thranduil
  4. Kurisu Makise(?)
  5. Corpse Bride :heart:
  1. Vai ir un kuri ir tavi iesāktie, bet nepabeigtie kospleji?

:cry:
WW2 Captain america genderbent.
Nona (Death Parade) (varbūuuut es pabeigšu. Man vienkārši ir pazudusi motivācija pabeigt viņas tērpu)

9 ) Mīļākā bilde savā kosplejā? (+ kad ir uzņemta)

Wintercon 2015

Ok… man šī bilde patīk daudzu iemeslu dēļ.
Galvenokārt tāpēc, ka es esmu tur tik ļoti nogurusi/izspūrusi. Man jau zilā ādas krāsa lēnām izbāl :laughing:

7 Likes

1) Kāds ir tavs kosplejera vārds?

Horror Girl

2) Kur tevi var atrast? (mājaslapa/sociālie tīkli?)

Instagram: https://www.instagram.com/horror_girl__/
Cure world Cosplay: List Photos | Horror Girl - WorldCosplay (~Under construction~)
Facebook domaju drizuma taisit be tas vel nav gatavs…

3) Cik ilgi tu jau kosplejo?

Neteiktu ka es kosplejoju regulari paslaik es to daru tikai uz Winterconiem…kaut ka liktenis lemis ka es tieku tikai uz tiem coniem bet welp sis kas bus bus jau tresai :slight_smile:

4) Ko tu esi kosplejojis? (Nosauc hronoloģiju. + Vari pielikt mazu fotogrāfiju kolāžu)

Wintercon’14-Toradora-Taiga Aisaka

Wintercon ’15-Hamatora-Honey
With @dafqamidoinhr

5) Iemesls, kāpēc tu iesāki kosplejot? Kas bija tavs pats pirmais kosplejs? Kāpēc tu to izvēlējies kosplejot? (+ fotogrāfija?)

Hmm jo patika …gribeju redzet savus milos telus alive…gribeju atdzivinat tos kuri reti pat iedomatos par viniem jo mostly cosplayo tik popularos main telus …es esmu vairak uz aizmirstam lietam…esmu ka mazs rukis kur mekle vel nenopuletus dimantus i quess you could call that :D :D
Pirmais kosplejs:
Taiga Aisaka

taja bridi likas viens no vienkarsajiem/vieglakajiem milakajiem teliem ko varetu cospleyot :D :D

4) Paštaisīti vai pirkti tērpi?

Gan gan??!!jo es iesaku to ar pirktiem terpa dala un mazliet tik pielabot un pamazam pareju uz fully pastaisitam lietam un tad ja nav laika tad tik noperku detalas kuras es nepaspetu uztaisist

6) Nosauc piecus tavus nākotnes cosplans?

Bleach-Muramasa


Zekkyou Gakkyou-Yomi

kamisama hajimemashita-Akura-ou

Bungou stray dogs-Kunikida Doppo

Gravity Falls-Bill Chipper

7) Vai ir un kuri ir tavi iesāktie, bet nepabeigtie kospleji?

Hmm es varetu teikt Muramasa jo es jau vinu taisu no si gada sakuma …taisiju uz
Unicon bet nepaspeju un netiku tagad tik ceru ka Winterconu paspesu :D :D
Un tagad ari Yomi mazliet tiek taisita …

8 ) Mīļākā bilde savā kosplejā? (+ kad ir uzņemta)

Honey from Wintercon’15

7 Likes
  1. Mafii
  2. Īsti vel nekur.
  3. 1 gads.
  4. Only Original Characters.
  5. Jo man patīk staigāt neierastos tēlos. Mizure Shiroyuki. Man mājās pagadījās visi vajadzīgās kostīma detaļās. Nav bildes. T_T
  6. Paštaisīti
  7. Gadā viens kosplay, šobrīd plānoju Morgiana no Magii. Par pārējiem nēsmu vel domājusi. :]
  8. Vēl, nav parasti pabeidzu visus kosplay.
7 Likes

Es jau sen vēlējos te izveidot ierakstu! Tātad! :3:

  1. Mans kospleja skatuves vārds ir Mintaka.

  2. https://www.instagram.com/minty_icecream_cone/
    List Photos | Mintaka cosplay - WorldCosplay

  3. Es kosplejoju kopš 2014. gada vasaras, kad bija 2. Unicon. :>

  4. Mans veikums līdz šim:

(Featuring @RyotaKatsu , @FlowerChild and my little cute sister.:smiley_cat: )

  1. Es, patiesi saku, sākotnēji nesapratu kospleja jēgu. Bet tad, es aizgāju uz Unicon 2013., kur redzēju daudzus tik fantastiskus tērpus… Cilvēki bija priecīgi, uzstājās, smaidīja, fotografējās, kopā ar draugiem. Tas man likās fantastiski un pārsteidzoši. Tad es sapratu, ka es arī to vēlētos pamēģināt. (Jā… pamēģināt, kā tad…:sweat_smile:)
    Tā nu domāju kosplejot, bet - ko? 2014. gada pavasarī skatījos “The Melancholy of Haruhi Suzumiya”, šī anime man likās diezgan interesanta un tēli arī forši. Bet, noslēguma deja man lika saprast, ko darīšu priekšnesumā. Sākumā biju domājusi kosplejot Haruhi, bet es sapratu, ka vēlos kādu mīlīgāku tēlu ar mīlīgāku tērpu – Mikuru. Jāteic vis, ka pirmajā kosplejā neizmantoju lēcas, nopietna grima arī ne, un arī parūku apgriezt vai safrizēt man bija bail. Bet tagad jau ar katru kospleju cenšos pievērst uzmanību katrai detaļai un ieviest ko jaunu ar katru kospleju. :slight_smile:

  2. Pārsvarā tērpi ir šūti, bet ar mana sensei palīdzību un padomiem. Ar katru reizi cenšos vairāk pati šūt, bet man vēl daudz jāmācās. Ja godīgi, man labāk patīk taisīt dažādas detaļas, maskas vai ieročus. Bet esmu arī pirkusi savu Karasuno uniformu.

  3. Es neesmu pārliecināta, KAD es kosplejošu daļu nošiem tēliem, bet kādreiz tas noteikti notiks.
    Kazuma (Noragami)
    Armin Arlert (AOT):green_heart:
    Ram (Re:zero)
    Imanotsurugi (Touken Ranbu)
    Firey (The Labyrinth):smile:

  4. Jā, bija plānots taisīt NGNL kospleja grupu, kur man bija paredzēts kosplejot Tet. Es nopirku parūku, bet beigās šī ideja nomira. Varbūt kādreiz atdzims, kas to lai zina.

8 ) Mīļākā bilde kosplejā. . . Tas ir ellīgi sarežģīts jautājums, bet pēc ilgākas padomāšanas, sapratu, ka tā ir …:heart:

Tad jau tiksimies Wintercon III :kawaii_potato:

10 Likes

:guy_sugoi_lips:

2 Likes

Labs. Prieks par tavu uzcitibu un novelu veiksmi turpmakajos projektos un galvenais neapstaties pie sasniegta :wink:

1 Like

Paldies! :smiley_cat: