Identity V (telefona spēle)

Identity V ir telefona spēle kur spēlētāji dalās 2 daļās izdzīvotāji un mednieks/i, kura puse uzvarēs ir atkarīga no tevis paša un komandas.

Spēlē ir ļoti plaša izdzīvotāju un mednieku izvēle, un vēl aizvien jauni personāži tiek pievienoti, kā arī spēle piedāvā dažādas mapes un story mode, bet spēles galvenais princips ir 4 izdzīvotāji pret 1 mednieku, un kurš uzvarēs kuru.

Spēles officiālā websaite kur var lasīt un redzēt visus spēlējamos personāžus, viņu spējas un stāstus (vismaz man tas visvairāk interesēja :D )

Nepatīk spēlēt spēles telefonā? Tad piedāvāju spēli Dead by Daylight, kā nekā Identy V ir balstīta no šīs spēles un arī Dead by Daylight veidotāji arī piedalījās IDV sākotnējā veidošanā. Kā arī spēle ir pieejama steam. ;3

image


Bet arī pašu Identity V spēli var spēlēt caur datoru, biju izmēģinājusi man telefonā labāk patika :D


Vairāk spēli nespēlēju jo telefons ir kartupelis :D Tagad tik dzīvoju skatoties kā citi spēlē šo spēli :owocry: Nav jau arī tā ka es būtu labs spēlētājs, bet es centos :vienradzis: Bet cepums visiem kas spēlē ka mednieks, es tiešām neesmu spējīga uzvarēt kaut vienu reizi kā mednieks XD

Par šo spēli uzzināju caur Youtube video kas bija kā fanu video ar Identity V tēliem un tā viss sākās… :D
Rekur tas video :D Jep man daudz nevajag lai kaut kas ieinteresētu :D

2 Likes

Man ļoti patīk youtubera HowdyBii video par IDV :D

Man sāka patiks tēls Seer tikai dēļ šī youtubera :D

Personīgi cik esmu mēģinājis šāda tipa spēles (slepkava pret upuri) man neviena pārāk neaizrāva. Šai mobilajai spēlei interesanti redzēt, ka eksistē arī datora versija, kurā, kā noprotu, spēlētāji spēlē kopā ar mobīlās versijas spēlētājiem.

Par to vai mobilā versija spēlē ar datora, es nezinu :D Bet man šķiet ka tas diži neko nemainītu jo man datorā likās ka ir pat grūtāk :D

Šodien pamēģināju. Tīri Dead By Daylight kopija (tikai par brīvu + cross platform ar telefonu)
Tīri forši :slight_smile:

1 Like
1 Like
1 Like
1 Like