Horriblesubs.info devusies viņsaulē

Lielākā anime angļu subtitru lapa, kura “aizņēmās” materiālu no lielajiem, profesionālajiem avotiem, ir aizvērusi savas durvis.

HorribleSubs began more than a decade ago providing subtitles for anime. We have grown way beyond what was originally imagined. But… as the cliché saying goes, all good things must eventually come to an end.

Interesantā kārtā kā aizvēršanas iemesls tiek pieminēta pandēmija un tās sekas nevis problēmas ar autortiesību turētājiem, kā to varētu sagaidīt.

This was a hard decision to make for the team, but the truth is, our real life responsibilities have been growing, especially in the times of COVID-19. COVID-19 has really impacted us in various ways, but ultimately it negatively affected how much time we were able to frequently contribute. After some reflection and evaluation, we realized moving on was the best way forward. You could technically say COVID killed HorribleSubs.

Pa lielam šis nebūs liels trieciens angļu subtitru anime komūnai, jo eksistē citas grupas kas dara to pašu darbu. HorribleSubs slēgšana ir interesanta ar to, ka tā bija lielākā, populārākā grupa, spriežot pēc tā ko esmu redzējis interneta plašumos.

1 Like

Ja pareizi atceros, viņi vienkārši ripoja no CR.

They were my go-to group to use… I don’t even know any alternatives =/
Skumīgi.

1 Like

Uhh… negaidīti! Diez kādā veidā covid viņus iespaidoja… fianasiāli… Jāgaida raksts, par precīzāku info, kas un kāpēc. Cik saprotu galvenā seja to raksta patlaban, tāpēc būtu tiešām interesanti, kas par iemeslu tik pēkšņai aizklapēšanai…

Šķiet no subtitru saitiem no šiem subtitri ir ņemti, vismaz iekavās Horriblesubs parādījās. Man liekas katri otrie subtitri bija, ka atpaliek vai steidzas par pāris sekundēm, vajadzēja pašam pieregulēt, lai būtu ok. Citreiz sanāk ka jāņem Raw un subtitrus atsevišķi.

Parādījās garāks raksts no viena grupas moderātora: https://www.twitlonger.com/show/n_1sre2m4

Interesanti, šajā rakstā tiek apgalvots, ka HorribleSubs pašu spēkiem tulkoja visu materiālu. Ja tā tiešām ir taisnība, šī bija iespaidīga tulku grupa.

2 Likes

Biju šo gaidījis! Iepriekš jau teicās, ka būs garāks raksts un viņā būs ja 100% atbildes, tad vismaz lielākā daļa.

1 Like