Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Horizon Zero Down jau nonācu pie spēles beigām, bet man ir Complete Edition kur ir vēl Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds. Cik saprotu The Frozen Wilds vēl ir diezgan garš kvests.
Tagad domāju, pabeigt galveno kvestu vai iziet Frozen Wilds un tad galveno kvestu? :thinking: Kādi ieteikumi?

1 Like

Šodien ir piektdiena, kādi Horizeni?
Jāieelpo svaigs gaiss un “kultūri atpūsties” Vecrīgā :innocent:
Beidzot labs laiks aprīlī
P.S. Par jautājumu, nav ne jausmas, nekad neesmu spēlējis

Neplānoju jau šodien iziet :D Kaut kad pēc Lieldienām skatīšos tālāk.

Es droši vien ieteiktu sākumā iziet Frozen Wilds pirms nobeight galveno stāstu. Es pats izgāju Frozen Wilds pēc galvenā stāsta, jo tajā laikā šis dlc vēl nebija izlaists. Bet domāju, ka secība šeit nav ļoti svarīga, bet naratīvi man likās, ka Frozen Wilds nāca pirms galvenā spēles nobeiguma.

2 Likes

Es neesmu medījis robo-antilopi jeb spēlējis Horizon Zero Dawn, bet nu parasti DLC nav super integrēti galvenajā stāsta līnijā. Gan jau vari mierīgi to arī iziet pēc tam.

Izgāju Horizon Zero Dawn. Loģiskāk laikam būtu iziet sākumā Frozen Wilds un tad nobeigt spēli. Kad pabeidzu spēli, bija jānoskatās 30 min titri kurus nevar skipot pēc titriem vēl tur nedaudz šo to parādīja un tad atmet atpakaļ pirms lielās cīņas, vari tur vēl explorot tālāk pasauli pirms lielās cīņās tā domāts.

Es sākumā izgāju Frozen Wilds, pirms nobeigt spēli.

Pa lielam bez main story izgāju arī visus side kvestus ar izsaukuma zīmēm.

Tagad jāgaida otra daļa Forbidden West, kad tiks izlaista uz PC.

Skatos, ka Forbidden West būšot uz PC kaut kad 2024 gada sākumā, nemaz tik ilgi nebūs jāgaida.

1 Like