Hoi visiem

Sveicināti, mani sauc Edijs. Savu vecumu diemžēl nevēlos atklāt. Par mani esmu dzimis Dobelē pēctāk pārvācos uz Rīgu kur nodzīvoju divus gadus. Tas bij man sapnis tikt uz Rīgu. Kā mazs puisēns kurš gribētu no mazpilsētas tikt uz capital city( neatceros LV valodā) dzīvot. Izdzīvoju to sapni un pēc tam sabruka tas. Animi sāku skatīties gadus 10 vai 11 atpakaļ. Viss iesākās ar narto. Atceros vēl tos laikus uz 17" CRT monitora. :smiley: Pats kādreiz mācījos zīmēt to visu. Spēlēju vienu mūzikas instrumentu. El.Ģitāru. Skolas laikos biju aktīvs peldētājs 5gadus. Vidusskolas laiku spēlēju florbolu un dažreiz braukāju ar bmx. Pēc profesijas esmu Pavārs (ir arī daži nelieli sasniegumi) Animi ja godīgi neesmu skatījies kādu nepilnu gadu, tikai lasu mangu un sekoju līdzi. Manā kontā pagaidām ir apmēram 300dažādas animes noskatītas. Jaskatās MAL precīzāk būtu. Diži daudz ko nav teikt. Nedzīvoju jau Latvijā kādu gadu un latviešu valodu sanāk izmantot varbūt vienreiz menesī. Tākā neesat skeptiski lūdzu un kā arī man ir izveidojies akcents runājot latviski :confused: Gaidu martu , lai apmeklētu pirmo reizi ComicCon. Un redzētu daudz zvaignes spožumā. Piem cik lasīju. Būs zvaigznes no Game of Thrones, no star wars. Pats Mark Hamill. Harisson Ford. Daži slaveni noveles autori un mangakas. Starp citu. Šeit redzēju tikai vienu pazīstamu niku. Lukijs cilvēks kuru es pazīstu un esmu sadzēris aliņu kopa. Tas issumā visa.

Nu, sveicināts tad šajā pusē! :smiley:

Kādu nelaimīgu apstākļu sakritību dēļ atradi šo forumu? :smiley:

1 Like

Sveiks šajā latviešu anime un mangas bastionā!

Redzu vēl kāds aizsācis anime ar Naruto. Pārsteidzošā kārtā pie mums kaut kā pamaz Naruto aizsācēju. Man vienmēr šķitis, ka būtu jābūt vairāk.

Tu pilnīgi dzīvo US vai arī grasies pārvarēt ceļojumu pāri okeānam?

Izmantojot googli un meklējot diablo 3 latviešu komūnu. Un nonacu šeit. Ik pa laikam latvijā parādījās kāda portāls un ātri arī nozuda.

Es US nedzīvoju tepat eiropā, bet nu līdz LV ir 2000km. Un uz angliju nebrauktu dzīvot. Es dzîvoju netālu no Ķelnes 90km. Netiku uz to videospēļu šovu , kas norisinājās menesi atpakaļ :/. Eiropā, te jau arī notiek traki ComicConi. Tikai vaig atrast kur.

Vesela komūna tikai vienai spēlei, to grūti pie dzīvības noturēt.
Ja gribi, vari pie mums mēģināt kaut ko izveidot. Drīkst. :smiley:

Tātad tu visus šāda rakstura pasākumus sauc par ComiCon?

Ne gluži. Citās atsevišķās valstīs saucas ComicCon. Pie manis Dutch ComicCon http://www.dutchcomiccon.com Es zinu latvijā tā tas nesaucas. Bij UniCon ja nemaldos un WinterCon?

Nemaz nebiju dzirdējis, ka vēl kādas konvencijas sevi dēvē par “Comi Con”. Parasti pasāku veidotāji it kā ir oriģinālāki nosaukuma izvēlē.
Jā UniCon un WinterCon. Šķiet pasaulē ir vēl pārītis citu UniCon. :smiley:

@Maulaj Sveiks! :raising_hand:

Vai tad ir tik traki? :smiley:

Man šķiet ka pirmā anime ko visi bērnībā skatījās ir Pokemoni :D Bet pateicoties Naruto es uzzināju anime pasauli :D

Nu labi, varbūt nav nemaz tik maz. Pokemoni gluži nav tas, pārāk maza saikne ar anime kanoniem. Tādēļ arī Pokemoni īsti neatved cilvēkus pie anime.

es domāju kā nu kuram arī es aizsāku ar pokemoniem kaut gan nebija ne jausmas kas tas īsti ir…tolaik runājoši cilvēciņi lēkāja manā priekšā kaut kā tā es atceros no bērnības skaidrāk tik atceros Inuyasha /Kaitou Jeanne un One piece kas to laiku gāja pa vienu vācu televīzijas kanālu XD
un tad jau tas aizgāja …tālāk līdz šīm dienān :smile:

1 Like

Diablo tik deep, kq vajag komūnu?
Esi sveicināts šeit, ir tīri ok, varbūt nākamnedēļ atkal sadzersim, gribētos līdz “Trīs vīriem laivā” tikt.

Trīs vīri laivā viena no fav iestadēm.
Kapēc gan ne? Co-Op ar draugu uz divāna vnk iespārda, kautkā jau vajag virs T6 kapāt. Man piem burvis nav tik OP. Es solo tik T5 varu augstakais

Es sapratu tikai pirmo teikumu : ). Iestāde forša, Māris 1x parādīja.
Uzsita nostalğija, būs jauzspēlē pirmā diablo uz pc. Bloodborne esi mēğinājis uz pleiša?

Es nez vai gribu pirkt bloodborne. Es itkā skatījos gameplay, bet nez. Neizskatījās daudzsološi. Ja spēsi argumentēt , ka ir vērts pirkt. Padomāšu.
Man no exclusive ir
Uncharted
Little big Planet
Killzone Shadow Fall

Nu, Bloodborne ir no Dark Souls veidotājiem, ar to būtu jāpietiek : D. Last of Us Remastered arī ir worth

Dark Souls nekad neesmu spelejis.
Last of Us kaut kad. Man vaig piebeigt AC:Syndicate un to Dragon Age kurā esmu tik vīlies cik vien var iespējams. Un jā vēl Mad Max.

Souls sērija atgādina vecās spēles, grūta un ar minimālie paskaidrojumiem. Lai gan kad piešaujies kaujas sistēmai, vairs nav tik grūti, spēle ir ļoti “skill based”. Līmeņu dizains ir ļoti labs.
Ir vērts pamēģināt, labas spēles.

Chaossu! I’m Mafii-Chan :D Welcome to this Domain :D :mafii: