Hobiji - ar ko Tu pašlaik aizraujies? (Vai pat mēdzi aizrauties?)

Un kā? Vai ir viegli? Bet jā, labāk lai pakausī skan frāze “explain it to me like I am 5” :sweat_smile: Tas man parasti nepatīk ārstu apmeklējumos. Dažiem grūti saprast, ko īsti vēlās man teikt.

Karsto līmi? Sākumā biju nodomājis, ka esi arī ko piemetinājis. Man ir bijusi viena figūriņa, kuru nopirku no viena amatnieka - viņš izmantoja vecas skrūves, naglas, alumīnija gabalus u.c, lai izveidotu skulptūriņas. Vai visu spāri izdomāji pats vai tomēr bija kādi paraugi, kuriem sekoji?

Jā, piekrītu. Tādēļ esmu redzējis, ka daudzi liek uz veciem galdiem (un tad pa virsu uzbliež stikla gabalu). Man arī piedāvāja, vai negribu pamēģināt pa taisno uz sienas līmēt virsū. Bet tur gan būs jāizveido skices iepriekš un kaut kādi viegli zīmējumi uz sienas, lai saprastu, kādas proporcijas.

Un kā ar to, ko atradāt piedzīvojuma beigās? Vai tur bija paslēpts kas interesants? Esmu dzirdējis kā cilvēki pat paslēpj kastītes purvos (bet pie takām, kur ir ūdens). Tā, lai būtu nepieciešams sniegties iekšā ūdenī. Vai neesi plānojis ko tādu reiz atkal atkārtot? Cik zinu, laikam vēl pastāv?

tu ko, metāls ir pārāk dārgs lai mākslā izmantotu, laukos visi metāllūžni tiek nodoti

Nu… centos pieturēties pie anatomijas vienīgi

Ja sīcis ir ieinteresēts ko viņam stāsta tad jā. Ja vecāki grib lai viņš klausās tad tu nekā…

@WizardsWild reku bildes ar interesantākajiem atradumiem

7 Likes

ūdenī vienreiz it kā biju iebridis pat līdz ceļiem un izbradāju visu krastu/dūņas, bet galā neko neatradu :D Bet nu pa lielam tur visu laiku sanāk bāzt rokas dažādos caurumos, īsti nezinot, kas tur tevi sagaida.

Bet kastītēs parasti ir tādas ‘‘junk’’ lietiņas, nekas tāds vērtīgs. Interesantākais ir tādas ‘‘trackable’’ mantiņas, kuru var izņemt ārā un ielikt citā kastītē, lai tā manta aizceļotu uz kaut kādu citu pasaules galu, piemēram.

Mēs paši gan bijām vienu interesantu slēpni uztaisījuši zem viena tilta, kuram bija diezgan sarežģīta piekļuve-fotofilmiņas kastīte atradās vertikāli nostiprinātas PVC trubas dibenā(kurai apakšā izurbts caurums) un tad cilvēkam jāizdomā, kā pie tās kastītes nonākt, nelaužot stiprināmo konstrukciju. Hint:tukša pudele un upes ūdens.

Ik pa laikam ieeju kartē un paskatos, kas tur notiek-tas joprojām noteikti ir aktuāli un ir ļoti daudz jaunu slēpņu. Es ļoti ceru vēl kādreiz nākotnē pie šī visa atgriezties-kad veselība atļaus


Pašreizējais darbiņš :disguised_face:

Un par piparkūku majiņām runājot, LLU decembrī kulinārijas katedra taisa piparkūku mājiņu konkursu. Mūsu komanda dabūja ļoti jauku un diplomātisku titulu “vējiem līdzi” xD

4 Likes

Drit vai kociņ! Fenomenāls darbs! :sweat_smile: Cik ilgi prasīja, lai tiktu tik tāli?

2 Likes

Aptuveni trīs nedēļas, pa vakariem skatoties videoesejas un čunčinot. Cerams līdz februāra beigām sanāks pabeigt, citādi līdz rudenim nemaz nebūs iespējas uzvilkt heh

Oho - ko izveidojāt?

Forši! Tāda visai nomierinoša nodarbe, ne? Kas ir vissarežģītākais šajā procesā?

Aina ir tāda - piecas komandas, kur uz vienu roku ir sametušies topošie konditori un inženieri, lai radītu filigrānus brīnumus ar kausētā cukura logiem, konfekšu dekorācijām, glazūras kokiem utt. Un tad ir viena pervaku komanda, kas pirmo reizi dzīvē taisa mājiņu, piededzina cukuru un apēd pusi dražeju, kas bija domātas jumtam. Tas ka mājiņa nesabruka vēl pirms nonāca pie tiesnešiem ir Ziemassvētku brīnums

Kad piešaujās ir gandrīz meditatīvi. Paralēli mēģinu iemācīties zeķes taisīt, un tad gan lamājos visu laiku. Šāda iznāca mana pirmā zeķe…

Visgrūtāk ir divas reizes adīt vienu un to pašu :face_exhaling: Un nepadoties, kad pirmie darbi iznāk fubar

1 Like

Apēd pirms gala produkts ir gatavs. Classic!!! :sweat_smile: Nu kurš to nav darījis? Bet ticu, ka šis amizantais gadījums būs palicis kā ļoti jauka un patīkama atmiņa.

Mana vecmāmuļas draudzene ar visu dzīvi ir adījusi, bet saka, ka papēdis ir visgrūtākais no visa.

a kurā vietā tas ir?

Cenas tīreļa purvs, ja pareizi atceros

izskatās riktīgi nice vieta ;3

1 Like

tā, es laikam vienkārši sarakstīšu visu, kas darīts:
briežu figūriņu kolekcionēšana, guļošu cilvēku fotogrāfēšana, aikido nodarbības, ūdens aerobikas nodarbības, aero stretching nodarbības, yoga nodarbības, puzļu likšana, datorspēles, galda spēles, adīšana, izšūšana, pottery jeb mālošana, ģitāras spēle, gleznošana, ceļošana, kalnos kāpšana, grāmatu lasīšana, ziepju vārīšana, sveču liešana, mandalas, dārzkopība, iešana pārgājienos, makšķerēšana, filmu/anime/seriālu skatīšanās, akmentiņu un gliemežvāku lasīšana, remontdarbi aka sienu krāsošana, ēst gatavošana, sēņošana, basically mans hobijs ir atrast jaunus hobijus ;DD

ā un tagad es franču valodu mācos ;D

6 Likes

With consent I hope
image

1 Like

nuuuuuu ;DDD

Nākamajā vairāku dienu ekskursijā visi laikam gulēs šādi:

2 Likes

Mī un žē, kur tev laiks tam visam???

Also man ir radiniece kura pasniedz yoguN zīmē mandalas, sēņo utt, varbūt pat esi bijusi pie viņas uz nodarbībām

Izdomāju beidzot visus pa ziemu uzēstos kebabus nomest, sāku ar riteni braukt atkal, pagaidām tik uz darbu un uni, bet kad paliks mazliet siltāks varētu kur tālāk aizbraukt. Pie jūrmalas ir ļoti smukas takas kur pat ja tev nav kalnu ritenis var papriecāties, es ar sevējo šosejnieku braucu līdz mtb nopirkšu.

3 Likes